ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان

تیم فوتبال پرسپولیس با تغییرات زیادی به مصاف سیاه جامگان خواهد رفت. محرومیت شجاع خلیل زاده و محسن مسلمان و بازگشت منشا ......

تیم فوتبال پرسپولیس با تغییرات زیادی به مصاف سیاه جامگان خواهد رفت.

محرومیت شجاع خلیل زاده و محسن مسلمان و بازگشت منشا و احمدزاده منجر به این خواهد شد که برانکو با تغییرات زیادی نسبت به بازی قبلی تیمش را به میدان بفرستد.

بیرانوند باز هم دروازه بان تیم خواهد بود و در خط دفاعی با توجه به محرومیت خلیل زاده، از زوج محمد انصاری و سیدجلال حسینی استفاده خواهد شد.

حسین ماهینی پس از مدت ها به دفاع چپ منتقل خواهد شد و صادق محرمی بعد از نیمکت نشینی در چند بازی به ترکیب اصلی خواهد رسید.

پرسپولیس در روش چهار چهار دو خطی، از ربیع خواه و کامیابی نیا به عنوان هافبک دفاعی استفاده می کند و هافبک های چپ و راست این تیم نسبت به بازی قبلی تغییر خواهند کرد.

در غیاب مسلمان از احمدزاده در هافبک راست استفاده می شود و وحید امیری که در بازی قبلی به عنوان مهاجم بازی کرد در این مسابقه به عنوان هافبک چپ جانشین سیامک نعمتی خواهد شد.

در خط حمله هم زوج علیپور و منشا به میدان خواهند رفت. به این ترتیب پرسپولیس با شش تغییر و جابجایی نسبت به بازی قبلی به مصاف سیاه جامگان خواهد رفت.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال