ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل شهر خودرو/ بازگشت جونیور به نیمکت

پرسپولیس با چند تغییر در ترکیب خود نسبت به بازی با ماشین‌سازی در بازی با شهر خودرو به میدان خواهد رفت....

پرسپولیس با چند تغییر در ترکیب خود نسبت به بازی با ماشین‌سازی در بازی با شهر خودرو به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته ششم لیگ برتر، پرسپولیس فردا میهمان شهر خودرو خواهد بود. شاگردان گابریل کالدرون پس از شکست هفته گذشته خود مقابل سپاهان در لیگ برتر، جام حذفی را با پیروزی مقابل ماشین‌سازی آغاز کردند و حال در تلاش خواهند بود تا با دست پر از مشهد به تهران بازگردند.
پیش‌بینی می‌شود پرسپولیس در این با آرایش 1-4-1-4 به میدان برود و علیرضا بیرانوند درون دروازه این تیم جای خواهد داشت. در خط دفاعی 4 نفره پرسپولیس، در غیاب شجاع خلیل‌زاده محروم و سیدجلال حسینی مصدوم، زوج محمد انصاری و شجاع خلیل‌زاده در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت و در سمت راست خط دفاعی سیامک نعمتی و در سمت چپ محمد نادری بازی خواهند کرد.
در خط میانی و پس از نمایش نسبتا خوب محسن ربیع‌خواه در بازی با ماشین‌سازی و با توجه به تراکم خط میانی شهر خودرو، احتمال حضور مجدد این بازیکن در ترکیب اصلی زیاد خواهد بود و در چنین شرایطی بشار رسن و احمد نوراللهی جلوتر از وی بازی خواهند کرد و مهدی ترابی و وحید امیری دو بازیکن کناری پرسپولیس در این بازی خواهند بود.
علی علیپور نیز به احتمال فراوان مهاجم نوک پرسپولیس در این بازی خواهد بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 18:15 فردا در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
نشست خبری شهرخودرو و پرسپولیس لغو شد
انصاری‌فرد: پرسپولیس بزرگترین خانواده دنیا است

تگ ها


ترکیب احتمالی پرسپولیس ترکیب احتمالی آنالیز ترکیب پرسپولیس ترکیب پرسپولیس بررسی ترکیب پرسپولیس شهر خودرو پرسپولیس هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران هفته ششم لیگ برتر فوتبال