ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فولاد/در جست‌وجوی جانشین شجاع

پرسپولیس با یک غایب سرشناس به مصاف فولاد خواهد رفت....

پرسپولیس با یک غایب سرشناس به مصاف فولاد خواهد رفت.

برانکو به احتمال فراوان پرسپولیس را با تغییراتی نسبت به بازی با پدیده مقابل فولاد به زمین خواهد فرستاد.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس برای بازی با فولاد چند غایب در لیست خود خواهد داشت که در صدر لیست غایبان این تیم، نام شجاع خلیل‌زاده مدافع کلیدی ترکیب سرخ‌ها مشاهده می‌شود. به جز خلیل‌زاده، بازیکنان چون حسین ماهینی، آدم همتی و محسن ربیع‌خواه نیز به دلیل مصدومیت در ترکیب این تیم برای بازی فولاد حضور نخواهند داشت.
در ترکیب پرسپولیس، علیرضا بیرانوند بدون تردید درون دروازه خواهد بود و در خط دفاعی سیدجلال حسینی با بازوبند کاپیتانی بازی خواهد کرد. زوج سیدجلال در این بازی به احتمال فراوان محمد نادری خرید جدید و 22 ساله این تیم خواهد بود و در جناحین خط دفاع، مهدی شیری و شایان مصلح بازی خواهند کرد.
در خط میانی، کمال کامیابی‌نیا هافبک تدافعی پرسپولیسی‌ها خواهد بود و احمد نوراللهی و سیامک نعمتی در جناحین خط هافبک این تیم بازی خواهند کرد. رفیعی هم به احتمال فراوان باز هم در راس تهاجمی خط هافبک به رسن ترجیح داده خواهد شد. در خط حمله نیز حضور علی علیپور قابل پیش‌بینی است و به نظر می‌رسد برانکو از مهدی ترابی به عنوان زوج وی در خط حمله این تیم بازی خواهد کرد.
در چنین شرایطی پرسپولیس روی نیمکت خود بازیکنانی چون بوژیدار رادوشوویچ، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، بشار رسن، امید عالیشاه، مهدی شریفی، ماریو بودیمیر و سعید کریمی را در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است این بازی فردا از ساعت 15 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.