ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان

سرمربی پرسپولیس بعد از دو هفته دوری از برد، اکنون چشم به امتیازات کامل جدال مس رفسنجان دوخته است....

به گزارش "ورزش سه"، هواداران پرسپولیس طی فصول اخیر کم پیش  آمده برای جشن برد مدت زیادی منتظر بمانند. اکنون اما ۲۳ روز از آخربن برد پرسپولیس گذشته و طی دو هفته اخیر آنها در لیگ یک باخت و یک تساوی را پشت سر گذاشته‌اند.

یحیی گل‌محمدی اکنون در تقابل با محمد ربیعی به دنبال این است تا تیمش را به برد رسانده تا بار دیگر به جمع مدعیان بازگردند. جدالی سخت در رفسنجان که باید دید سرخپوشان تهرانی قادر به کسب نتیجه مدنظر خود خواهند بود یا خیر.


بوژیدار رادوشوویچ بعد از حضور در ترکیب اصلی در هفته گذشته مقابل گل‌گهر سیرجان، اکنون بار دیگر شانس حضور در دروازه این تیم را به دست آورده و باید دید مقابل نارنجی‌پوشان رفسنجانی‌ چه نمایشی به جا خواهد گذاشت تا امیدوار باشد حامد لک را همچنان نیمکت‌نشین خود کند و آیا قادر خواهد بود اولین کلین‌شیت فصل پرسپولیس را ثبت کند یا خیر.

برای خط دفاعی باید شاهد شکل‌گیری دوباره زوج سیدجلال حسینی در کنار فرشاد فرجی بود تا دو دفاع میانی سرخ‌ها بخ دنبال حفظ دروازه این تیم برابر حمله‌وران حریف باشند. سعید آقایی در سمت چپ و مهدی شیری نیز در سمت راست دفاعی حاضر خواهند شد تا دفاع چهارنفره را شکل دهند.

در خط میانی نیز رضا اسدی و میلاد سرلک حاضر خواهند شد و سیامک نعمتی نیز بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشته و در سمت دیگر نیز مهدی ترابی به میدان خواهد رفت. ترابی به عنوان دیگر ملی‌پوش پرسپولیس در این خط باید دید در این بازی چه نمایشی خواهد داشت و آیا استارت دوباره‌ای برای موفقیت در جمع شاگردان یحیی را از این جدال خواهد داشت یا خیر.

برای خط حمله هم امید عالیشاه در کنار عیسی آل‌کثیر به میدان خواهد رفت. بعد از موفقیت فاز هجومی پرسپولیس در دو بازی ابتدایی، اکنون آن ها در دو دیدار قبلی‌شان تنها یک گل به ثمر رسانده‌اند و باید دید برابر نارنجی‌پوشان مس رفسنجان چه نمایشی خواهند داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

دیدار دو تیم امروز از ساعت ۱۶ در استادیوم شهید حاج مجید زینلی برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران مس رفسنجان