ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس

سرمربی پرسپولیس امیدوار به پیروزی مقابل مس رفسنجان برای بالا بردن شانس صدرنشینی تیمش در پایان هفته است....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که مصدومان پرسپولیس به جدال در رفسنجان مقابل مس نرسیدند، یحیی گل‌محمدی امیدوار است نتایج این هفته به شکلی رقم بخورد که تیمش شانس صدرنشینی را از آن خود کند. مصدومیت سیامک نعمتی، وحید امیری و کمال کامیابی‌نیا اما همچنان دردسر این تیم در جدال با شاگردان محمد ربیعی محسوب می‌شود.

در درون دروازه اما حامد لک تنها انتخاب یحیی گل‌محمدی محسوب می‌شود. مرخصی بدون بازگشت بوژیدار رادوشوویچ تا این لحظه باعث شده تا این تیم با چالش بزرگی در هفته‌های پایانی مواجه شود و تنها حامد لک را به عنوان گلر قابل اعتنا در اختیار داشته باشد.

خط دفاعی سرخ‌ها بدون تغییر نسبت به سوپرجام آماده این جدال خواهد شد. سیدجلال حسینی و محمد‌حسین کنعانی‌زادگان به عنوان زوج دفاعی پرسپولیس اینبار در رفسنجان مقابل حمله‌وران حریف امیدوار به حفظ دروازه مشکی‌پوشان هستند و در سمت چپ نیز سعید آقایی و در سمت راست هم مهدی شیری به کار گرفته شده‌اند.

وحید امیری و سیامک نعمتی دو مدافع چپ و راست و ملی‌پوش پرسپولیس با خصوصیات تهاجمی در این بازی هم به خاطر مصدومیت غایب هستند و باید دید شیری و آقایی چه نمایشی به جا خواهند گذاشت.

در خط میانی نیز کمال کامیابی‌نیا غایب پرسپولیس خواهد بود تا بار دیگر زوج احمد نوراللهی و میلاد سرلک شکل گیرد و از سوی احسان پهلوان و مهدی ترابی حمایت شوند. خط میانی قدرتمند پرسپولیس قطعا در بازی امروز یکی از عوامل تاثیرگذار در جدال با حریف محسوب خواهند شد و باید دید در بازی امروز نیز گره از یحیی برای دستیابی به نتیجه باز خواهند کرد یا مقابل خط میانی باتجربه و مدعی حریف به دردسر خواهند افتاد.

آل کثیر و امید عالیشاه زوج دوباره خط حمله پرسپولیس اینبار در جدال با مس رفسنجان هستند. آل کثیر با گلزنی در سوپرکاپ و علیرغم مصدومیتی که از ناحیه انگشت داشته آماده این بازی شدت و امیدوار است اینبار هم زوج خط حمله‌اش با خصوصیات پاسوری‌اش او را برای دستیابی به گل کمک کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس


حامد لک
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
سعید آقایی
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
مهدی ترابی
احسان پهلوان
عیسی آل کثیر
امید عالیشاه

دیدار دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۱۵ و در استادیوم شهدای مس رفسنجان برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران مس رفسنجان