ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت آبادان/ انقلاب دفاعی، بازگشت خارجی‌ها

پرسپولیس با تغییرات گسترده در خط دفاعی به مصاف نفت آبادان خواهد بود....

پرسپولیس با تغییرات گسترده در خط دفاعی به مصاف نفت آبادان خواهد بود.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در شرایطی فردا مقابل نفت آبادان بازی خواهند کرد که دو مدافع میانی اصلی این تیم به ترکیب اصلی بازخواهند گشت.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در شرایطی مقابل نفت آبادان به میدان خواهد رفت که بازگشت مدافعین میانی اصلی بهترین خبر ممکن برای هواداران این تیم خواهد بود. پرسپولیس البته برای بازی فردا کمال کامیابی‌نیا و شایان مصلح را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و این دو نیز به لیست بلندبالای مصدومان این تیم که شامل بازیکنانی چون ماهینی، رادوشوویچ، انصاری، ربیع‌خواه و همتی است اضافه شده‌اند.
درون دروازه، علیرضا بیرانوند گزینه اول برانکو خواهد بود و در قلب خط دفاعی سیدجلال حسینی در کنار شجاع خلیل‌زاده بازی خواهند کرد. در سمت راست خط دفاعی، مهدی شیری به مانند تمام بازی‌های نیم‌فصل دوم در ترکیب اصلی خواهد بود در سمت چپ محمد نادری جانشین شایان مصلح خواهد شد. در خط میانی و در غیاب کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی بار درگیر هافبک تدافعی پرسپولیس خواهد بود در جناحین خط هافبک، سیامک نعمتی و مهدی ترابی بازی خواهند کرد. خروج سروش رفیعی از ترکیب اصلی اتفاق مهم‌ دیگر ترکیب سرخ‌ها خواهد بود تا در آستانه بازی آسیایی پرسپولیس، بشار رسن که امشب قرارداد خود را با این تیم برای دو فصل دیگر تمدید کرده در ترکیب اصلی قرار بگیرد. در خط حمله حضور علی علیپور محتمل است و با خروج امید عالیشاه از ترکیب اصلی، ماریو بودیمیر در جمع 11 بازیکن اصلی قرار خواهد گرفت.
در چنین شرایطی برانکو روی نیمکت، ابوالفصل درویشوند، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، سروش رفیعی، امید عالیشاه، سعید کریمی، مهدی شریفی و محمدامین اسدی را در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است پرسپولیس و صنعت نفت آبادان فردا از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.