ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت آبادان/ بازگشت سرخ‌ها به لوزی

پرسپولیس به احتمال فراوان با چند تغییر در ترکیب اصلی خود مقابل نفت آبادان به میدان خواهد رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس امروز در دیداری از هفته سوم لیگ برتر میزبان نفت آبادان خواهد بود. در غیاب علیرضا بیرانوند محروم و کمال کامیابی‌نیا و حسین ماهینی مصدوم؛ پرسپولیس احتمالا با چند تغییر نسبت به بازی هفته گذشته خود مقابل تراکتور در این دیدار به میدان خواهد رفت.
درون دروازه، بوژیدار رادوشویچ گزینه اصلی حضور در ترکیب اصلی خواهد بود و در قلب خط دفاعی، شجاع خلیل‌زاده در جمع بازیکنان اصلی خواهد بود و به نظر می‌رسد محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی‌پوش سرخ‌ها نیز زوج وی در این بازی خواهد بود تا سیدجلال حسینی بازی را از روی نیمکت ذخیره‌ها آغاز کند. در سمت راست خط دفاعی، به نظر می‌رسد شانس بازی سیامک نعمتی بیشتر از مهدی شیری باشد و در سمت چپ محمد نادری انتخاب اول کالدرون خواهد بود.
در خط میانی، پرسپولیس بار دیگر با 4 هافبک و با آرایش لوزی به میدان خواهد رفت و احمد نوراللهی در راس تدافعی حضور خواهد داشت. مهدی ترابی و وحید امیری دو گزینه بازی در جناحین لوزی خط هافبک پرسپولیس خواهد بود و بشار رسن نیز در راس تهاجمی بازی خواهد کرد.
علی علیپور و جونیور براندائو نیز دو مهاجم پرسپولیس در این بازی خواهند بود و در چنین شرایطی بازیکنانی چون سیدجلال حسینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، امیر روستایی و ... گزینه‌های حضور روی نیمکت ذخیره‌های پرسپولیس خواهند بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 19:45 امروز در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط:
پرسپولیس – نفت آبادان/ فرصت «طلایی» سرخ‌ها در خانه

 

تگ ها


ترکیب احتمالی پرسپولیس ترکیب احتمالی پرسپولیس اخبار پرسپولیس هفته سوم لیگ برتر هفته سوم لیگ نوزدهم لیگ برتر ایران پرسپولیس صنعت نفت آبادان پرسپولیس-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال