ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان/ انقلاب دفاعی سرخ‌ها

پرسپولیس با چند تغییر اجباری به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت....

پرسپولیس با چند تغییر اجباری به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.

با توجه به مصدومیت چند بازیکن اصلی، سرخ‌ها با چند تغییر اجباری به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهند رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در دیداری از هفته نوزدهم لیگ برتر میهمان نفت مسجدسلیمان خواهد بود. سرخ‌ها برای این بازی چند بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت و در نتیجه با ترکیبی متحول شده و جدید مقابل حریف خوزستانی خود بازی خواهند کرد.
درون دروازه، حضور علیرضا بیرانوند قطعی است با این حال وضعیت خط دفاعی سرخ‌ها پرابهام است. مصدومیت دو مدافع اصلی این تیم در نیم‌فصل نخست سبب خواهد شد تا بازیکنان جدیدی در این پست در ترکیب اصلی بازی کنند. حضور محمد نادری در خط دفاعی پرسپولیس قطعی است و همان طورکه امروز در مدال اشاره کردیم شانس کمال کامیابی‌نیا برای بازی کنار این بازیکن زیاد خواهد بود. گفتنی است حسینی و خلیل‌زاده پیش از این در مجموع تنها یک بازی فصل را از دست داده بودند و خلا این دو فقدان بزرگی برای پرسپولیس در بازی فردا خواهد بود.
در سمت راست خط دفاعی مهدی شیری به مانند تمام بازی‌های نیم‌فصل دوم در ترکیب اصلی خواهد بود و شایان مصلح به رغم اینکه آخرین جلسه تمرینی پرسپولیس را به دلیل سرماخوردگی از دست داده اما شانس اصلی حضور در ترکیب اصلی خواهد بود و در صورتی که این بازیکن نیز شرایط بازی را نداشته باشد برانکو به احتمال فراوان از گزینه‌ای چون سیامک نعمتی در سمت چپ خط دفاع استفاده خواهد کرد و یا شاهد انتقال مهدی شیری به سمت چپ خط دفاعی خواهیم بود.
با انتقال کامیابی‌نیا به خط دفاع، احمد نوراللهی شانس اصلی بازی در پست هافبک تدافعی خواهد بود و در سمت راست خط هافبک برانکو از سیامک نعمتی استفاده خواهد کرد. در سمت چپ، امید عالیشاه پس از نیمکت‌نشینی در بازی با پدیده، با بازوبند کاپیتانی در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت و شانس سروش رفیعی برای بازی در پست هافبک تهاجمی مرکزی بیشتر از بشار رسن ناآماده خواهد بود. در خط حمله نیز زوج مهدی ترابی و علی علیپور در آغاز بازی در ترکیب اصلی خواهند بود.
پرسپولیسی‌ها در این دیدار سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، آدم همتی، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، بوژیدار رادوشوویچ و محمد انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت. برانکو در این دیدار بازیکنانی چون ابوالفضل درویشوند، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، سعید کریمی، مهدی شریفی، ماریو بودیمیر، محمد امین اسدی و بشار رسن را روی نیمکت در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است پرسپولیس فردا از ساعت 16 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان میهمان نفت خواهد بود.