ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان/ خبری از شجاع نیست

پرسپولیس در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر فردا در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود....

به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین بازی از هفته یازدهم لیگ برتر، پرسپولیس عصر فردا در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجدسلیمان خواهد بود و بازیکنان این تیم تلاش خواهند کرد تا هفتمین برد فصل خود را به دست آورند.
پرسپولیس برای این بازی کمال کامیابی‌نیا را به دلیل مصدومیت، فرشاد احمدزاده را به دلیل محرومیت و بشار رسن و امیر روستایی را به دلیل همراهی تیم‌های ملی در اختیار ندارد. گابریل کالدرون نیز با توجه به حکم انضباطی اجازه حضور در کنار زمین را نخواهد داشت و دستیاران وی پرسپولیس را در این بازی هدایت خواهند کرد.
در ترکیب پرسپولیس، حضور علیرضا بیرانوند درون دروازه قطعی است. ابهام بزرگ در قلب خط دفاعی این تیم است جایی که 4 مدافع آماده در اختیار کالدرون است. حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی قابل پیش‌بینی است و شجاع خلیل‌زاده شانس کمتری نسبت به سایرین برای حضور در ترکیب اصلی دارد. در میان محمد انصاری و سیدجلال حسینی نیز حضور انصاری در ترکیب اصلی قطعی است و شانس بازی وی در قلب دفاع بیشتر از پست مدافع چپ خواهد بود و به نظر می‌رسد سیدجلال حسینی بار دیگر به نیمکت پرسپولیس باز خواهد گشت. در سمت راست خط دفاعی مهدی شیری گزینه اول بازی در ترکیب اصلی خواهد بود و در سمت چپ محمد نادری گزینه اول خواهد بود، هر چند در صورتی که سیدجلال در عمق خط دفاعی به کار گرفته شود انصاری در این پست بازی خواهد کرد.
در خط میانی، زوج محسن ربیع‌خواه و احمد نوراللهی به کار گرفته خواهد شد که ربیع‌خواه کاملا نزدیک به دو مدافع مرکزی بازی خواهد کرد و نوراللهی یار آزاد پرسپولیس در میانه میدان خواهد بود. در سمت راست خط هافبک، مهدی ترابی بازی خواهد و در سمت چپ شانس بازی کردن امید عالیشاه بالا است. در پست هافبک تهاجمی مرکزی نیز وحید امیری به میدان خواهد رفت و این بازیکن باتجربه به تناسب شرایط بازی بین خط هافبک و حمله پرسپولیس در حال جابه‌جایی خواهد بود. علی علیپور نیز تک مهاجم پرسپولیس در این دیدار خواهد بود.
در چنین شرایطی بازیکنانی چون بوژیدار رادوشویچ، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، جونیور براندائو و حسین ماهینی روی نیمکت در اختیار کادر فنی پرسپولیس خواهد بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 16:15 فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:
ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان‌‌‌‌ مقابل پرسپولیس

 

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی پرسپولیس بررسی ترکیب پرسپولیس آنالیز ترکیب پرسپولیس ترکیب پرسپولیس پرسپولیس اخبار پرسپولیس هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران پرسپولیس نفت مسجدسلیمان پرسپولیس نفت مسجد سلیمان فوتبال