ترکیب احتمالی پرسپولیس‌‌‌‌‌ مقابل پارس جنوبی جم

پرسپولیس فردا در نخستین بازی خود در لیگ نوزدهم در غیاب چند بازیکن اصلی خود به مصاف پارس جنوبی جم خواهد رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود. این نخستین بازی رسمی پرسپولیس تحت هدایت گابریل کالدرون است و این بازی تا حدودی تحت‌الشعاع این موضوع خواهد بود. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در تمرینات پیش‌فصل عمدتا از آرایش 3-3-4 بهره برده و به نظر می‌رسد در بازی فردا نیز چنین چیدمانی مدنظر وی خواهد بود.
در غیاب علیرضا بیرانوند محروم، بوژیدار رادوشوویچ درون دروازه حضور خواهد داشت. در خط دفاعی، زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده در ترکیب اصلی خواهند بود و محمدحسین کنعانی‎‌زادگان شانس کمی برای حضور در ترکیب اصلی در پیش دارد. در سمت راست خط دفاع مهدی شیری و در سمت چپ نیز محمد نادری شانس زیادی برای بازی در جمع یاران اصلی دارند.
در خط میانی و در غیاب کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی در راس تدافعی بازی خواهد کرد و امید عالیشاه و وحید امیری نیز در دو طرف وی بازی خواهند کرد. در خط حمله سه نفره پرسپولیس نیز مهدی ترابی در سمت چپ بازی خواهد کرد و فرشاد احمدزاده وینگر راست خواهد بود و علی علیپور نیز در نوک خط حمله به میدان خواهد رفت.
پرسپولیس در این دیدار علیرضا بیرانوند را به دلیل محرومیت، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی و بشار رسن را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.
گفتنی است این بازی از ساعت 19:10 فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
لیست پرسپولیس برای دیدار با پارس‌جنوبی مشخص شد

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی پرسپولیس ترکیب پرسپولیس پارس جنوبی پارس جنوبی پرسپولیس پرسپولیس پارس جنوبی پرسپولیس پارس جنوبی جم پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال