ترکیب احتمالی پرسپولیس‌ مقابل پارس جنوبی

پرسپولیس فردا میهمان پارس جنوبی جم خواهد بود....

شاگردان برانکو ایوانکوویچ فردا در دیداری از هفته پایانی لیگ برتر میهمان پارس جنوبی خواهند بود.
به گزارش خبرنگار مدال، در یکی از بازی‌های هفته پایانی لیگ برتر، پرسپولیس فردا میهمان پارس جنوبی خواهد بود. حتی یک امتیاز از این بازی ضامن سومین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر خواهد بود و این در حالی است که پرسپولیس 4 تساوی متوالی در لیگ کسب کرده و در 6 بازی اخیر خود در تمام بازی‌ها طعم شکست را نچشیده است.
قابل پیش‌بینی است که پرسپولیس در سومین بازی متوالی خود با آرایش 2-4-4 لوزی به میدان برود. درون دروازه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند پس از پشت سرگذاشتن محرومیت یک جلسه‌ای به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و در قلب خط دفاعی، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده حضور خواهند داشت. در سمت راست خط دفاعی، مهدی شیری به میدان خواهد رفت و شایان مصلح در سمت چپ شانس بیشتری نسبت به نادری برای حضور در ترکیب اصلی خواهد داشت.
در خط میانی، کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی مرکزی پرسپولیس خواهد  بود و انتظار می‌رود شاهد حضور احمد نورالهی و مهدی ترابی در جناحین خط هافبک باشیم و سروش رفیعی در نقش هافبک تهاجمی مرکزی باشیم.
در خط حمله ماریو بودیمیر پس از نمایش نسبتا خوب خود مقابل ماشین‌سازی باز هم در ترکیب اصلی خواهد بود و علی علیپور برای چهل و چهارمین بار پیاپی در فصل جاری در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی خواهد کرد.
با توجه به مصدومیت بشار رسن، حسین ماهینی و محمد انصاری، در این دیدار بازیکنانی چون محسن ربیع‌خواه، محمد نادری، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و مهدی شریفی گزینه‌های اضافه شدن به ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم خواهند بود.
گفتنی است این بازی از ساعت 21:30 فردا در ورزشگاه تختی جم برگزار خواهد شد.

 

تگ ها


پرسپولیس پرسپولیس پارس جم جنوبی ترکیب احتمالی پارس جنوبی جم پارس جنوبی هفته پایانی هفته پایانی لیگ هفته پایانی لیگ برتر هفته سی ام لیگ برتر لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال