ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل پدیده/ بازگشت بیرو و کمال

پرسپولیس فردا در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر میزبان پدیده خواهد بود....

پرسپولیس فردا در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر میزبان پدیده خواهد بود.

بازگشت احتمالی بیرانوند و کامیابی‌نیا به ترکیب اصلی سرخ‌ها اتفاق ویژه ترکیب پرسپولیس در بازی فردا خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس فردا(چهارشنبه) در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده خواهد بود. این دیدار در شرایطی برگزار خواهد شد که پرسپولیس برای این بازی محسن ربیع‌خواه، آدم همتی و حسین ماهینی را دلیل مصدومیت و مهدی ترابی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.
با بازگشت بیرانوند و رسن به تمرینات، برانکو برای این بازی ملی‌پوشان خود را در اختیار خواهد داشت و قابل‌ پیش‌بینی است که بیرانوند پس از غیبت در بازی با سپیدرود، بار دیگر وی در ترکیب اصلی سرخ‌ها به میدان خواهد رفت. در خط دفاعی، سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده دو انتخاب اصلی برانکو در قلب خط دفاع خواهند بود و مهدی شیری و شایان مصلح نیز در جناحین خط دفاع بازی خواهند کرد.
با بازگشت کمال کامیابی‌نیا، وی در پست هافبک تدافعی پرسپولیس به میدان خواهد رفت تا احمد نوراللهی همراه با سیامک نعمتی در جناحین خط هافبک بازی کنند و سروش رفیعی هافبک تهاجمی مرکزی سرخ‌ها باشد. علی عیلپور و امید عالیشاه نیز دو مهاجم پرسپولیس در این بازی خواهند بود. حضور عالیشاه، نعمتی و نوراللهی در ترکیب پرسپولیس این امکان را برای پرسپولیسی‌ها فراهم خواهد کرد تا در فاز تهاجمی بازی شناوری را از خود به نمایش بگذارند. برانکو در این دیدار روی نیمکت ذخیره‌ها بازیکنانی چون نادری، رسن، شریفی، بودیمیر، اسدی، کریمی و حسین‌پور را برای اعمال تغییرات در جریان بازی در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده فردا از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.