ترکیب احتمالی یوونتوس در فصل ۲۰۱۹/۲۰

یوونتوسی‌ها هدایت تیم خود در فصل آینده را به ساری سپردند و با خرید‌های جدید، در اندیشه فتح لیگ قهرمانان هستند....

ترکیب یوونتوس برای فصل بعد دچار تغییرات جدیدی خواهد شد.
به گزارش مدال، یوونتوسی‌ها مهم‌ترین تغییر خود را روی نیمکت لحاظ کرده و هدایت تیم خود را به مائوریتسیو ساری سپرده‌اند اما با توجه به خریدهای این تیم، ترکیب تیم تورینی هم دچار تغییر خواهد شد.
درون دروازه این تیم مانند قبل شزنی قرار می‌گیرد و این تیم خرید جدیدی به عنوان دروازه‌بان اول نخواهد داشت.
جلوتر از شزنی، تغییرات آغاز خواهد شد. یوونتوسی‌ها کانسلو را به منچستر سیتی خواهند فروخت و به همین دلیل به دنبال جانشینی برای او می‌گردند که برخی تریپیر را به بانوی پیر نزدیک می‌دانند. یکی دیگر از مهم‌ترین خریدهای یووه دی‌لیخت است. پیوستن این مدافع هلندی هنوز قطعی نشده اما در صورت توافق رسمی، او به بازیکن اصلی بیانکونری تبدیل می‌شود و در کنار او کیه‌لینی یا بونوچی بازی می‌کنند که احتمال حضور کیه‌لینی در ترکیب اصلی بیشتر است. در سمت چپ نیز ساندرو گزینه اول خواهد بود و اسپیناتزولا اگر به جایی قرض داده نشود به عنوان جانشین او روی نیمکت می‌نشیند.
یوونتوس با دو سیستم ۱-۳-۲-۴ یا ۳-۳-۴ بازی خواهد کرد. در هر دو صورت این تیم به ۵ هافبک-مهاجم نیاز خواهد داشت زیرا رونالدو، طبق گفته‌‌های ساری در نوک خط حمله قرار می‌گیرد و جایگاه او تغییر ناپذیر است.
در خط هافبک حضور پیانیچ قطعی اما انتخاب زوج او برای یوونتوسی‌ها چالشی جدید است. یووه‌ای‌ها می‌خواهند پوگبا را به تورین بیاورند و در این صورت او زوج پیانیچ خواهد شد. جلو این دو نفر خرید جدید بیانکونری یعنی آرون رمزی که به عنوان بازیکن آزاد به یووه آمده بازی می‌کند تا ۳ نفر اصلی خط هافبک این تیم با حضور او کامل شود.
تنها قسمت بدون تغییر یوونتوسی‌ها کناره‌های خط حمله و وینگرهاست. در سمت چپ داگلاس کاستا حضور خواهد داشت که ساری اعلام کرده به او اجازه جدایی نمی‌دهد و در سمت راست هم پائولو دیبالا بازی می‌کند. دیبالا می‌خواهد تمام خاطرات بد فصل گذشته خود را پاک کند و امیدوار است با حضور ساری بتواند به روزهای اوج خود نزدیک شود.
یوونتوس ۸ سال پیاپی به قهرمانی سری‌آ دست پیدا کرده اما امیدوار است با خریدهای جدید و البته سرمربی جدید بتواند به قهرمانی لیگ قهرمانان نزدیک‌تر شود.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی بارسلونا برای فصل ۲۰۱۹/۲۰

 

تگ ها


ترکیب احتمالی ترکیب احتمالی یوونتوس گزارش اختصاصی داگلاس کاستا کریستیانو رونالدو پائولو دیبالا Wojciech Szczęsny الکس ساندرو یوونتوس سری آ فوتبال