ترکیب استقلال برابر سپاهان اعلام شد

فرهاد مجیدی با ترکیب اصلی خود برابر سپاهان به میدان می رود تا بازیکنان این تیم خود را برای دیدار نیمه نهایی جام حذفی آماده کنند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال امروز در آخرین بازی خود در رقابت های لیگ برتر به مصاف سپاهان می رود. نتیجه این بازی برای آبی پوشان اهمیتی ندارد و حتی تصور می شد که برای اینکه شاگردان مجیدی جهت برگزاری بازی نیمه نهایی جام حذفی استراحت بیشتری داشته باشند، اما ترکیب امروز آبی پوشان نشان داد که مجیدی قصد دارد برای حفظ آمادگی تیمش در جام حذفی، از ترکیب اصلی خود استفاده کند.

از قبل نیز مشخص بود سیدحسین حسینی گزینه قطعی مجیدی درون دروازه است. مظاهری برای این بازی محروم است و حسینی نیز که گزینه اول مجیدی برای جام حذفی است، در دو بازی قبل روی نیمکت بود و از شرایط بازی دور شده است. به نظر می رسد حتی اگر مظاهری نیز محروم نبود، امروز حسینی درون دروازه قرار می گرفت تا دوباره و پس از پیروزی در دربی، در جریان بازی قرار بگیرد.

سیاوش یزدانی که در سفر به قائمشهر تیمش را همراهی نکرد، پس از استراحت به ترکیب تیم بازگشته است. او به همراه محمد دانشگر خط دفاعی تیمش را تشکیل می دهد. محمدحسین مرادمند آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته است و او می تواند در کنار دو مدافع دیگر تیمش به میدان برود.

متین کریم زاده در قائمشهر بازی فوق العاده ای را  از خود به نمایش گذاشت. او روی هر ۳ گل تیمش نقش داشت و از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است. مجیدی برای ادامه این روند خوب کریم زاده، از او در جناح چپ استفاده می کند. در سمت راست نیز موسوی غایب است و وریا غفوری تنها گزینه موجود است.

مسعود ریگی بازیکن باتجربه آبی ها، در این بازی با خط هافبک رقیب جدال سختی خواهد داشت و مجیدی از او می خواهد تا کمربند خط میانی استقلال را محکم کند. آرش رضاوند نیز در کنار ریگی به میدان می رود و فرشید اسماعیلی نیز آخرین هافبک آبی ها در بازی امروز خواهد بود.

در خط حمله نیز مهدی قایدی پس از یک جلسه غیبت، به مصاف سپاهان می رود. مجیدی ترجیح داد از ارسلان برای این بازی استفاده کند تا بدین ترتیب تا حدودی از ترکیب تیمش برای بازی حساس نیمه نهایی جام حذفی نیز رونمایی کند.

ترکیب استقلال مقابل سپاهان:


سیدحسین حسینی – سیاوش یزدانی – محمد دانشگر – محمدحسین مرادمند – وریا غفوری – متین کریم زاده – مسعود ریگی – آرش رضاوند – فرشید اسماعیلی – مهدی قایدی – ارسلان مطهری

تگ ها


استقلال تهران