ترکیب استقلال برابر نود ارومیه اعلام شد

همانطور که فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر نود ارومیه گفت، او با ترکیبی از بازیکنان ذخیره به مصاف نود ارومیه می رود....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، استقلال در استادیوم آزادی به مصاف نود ارومیه می رود. آبی های پایتخت که در دو دوره گذشته راهی دیدار فینال شدند ولی دستشان از رسیدن به جام کوتاه ماند، به دنبال این هستند تا طلسم این ناکامی ها را شکسته و فرهاد مجیدی هم بتواند تجربه قهرمانی در این جام را کسب کند.

سرمربی آبی ها در نشست خبری پیش از دیدار امروز اعلام کرد که قصد دارد از بازیکنان ذخیره خود برابر تیم دسته دومی نود ارومیه استفاده کند در نتیجه شاهد تغییرات گسترده ای در ترکیب استقلال خواهیم بود.

* یک آزمون دیگر در انتظار رضایی
علیرضا رضایی سنگربان جوان استقلال که در دیدار با نساجی توانست برای نخستین بار حضور در ترکیب آبی های پایتخت را تجربه کند، امروز نیز برابر نود ارومیه به میدان می رود. او در لیگ برتر مقابل نساجی و گل گهر دروازه اش را بسته نگه داشت و می تواند امروز نیز به سومین کلین شیت در چهارمین تجربه اش با پیراهن استقلال دست یابد.

* خط دفاعی جدید
مجیدی به یزدانی استراحت داده در نتیجه شاهد حضور سه مدافع باتجربه استقلال در ترکیب خواهیم بود. عارف آقاسی در بازی با سپاهان جای محمد دانشگر را در ترکیب این تیم گرفت ولی این دو امروز در کنار هم به میدان خواهند رفت. روزبه چشمی نیز دیگر بازیکنی است که ترکیب خط دفاعی استقلال را تشکیل می دهد.

* تغییرات گسترده در خط میانی
استقلال با تغییرات زیادی در خط میانی مواجه شده است. آرش رضاوند پس از مدت ها غیبت به دلیل آسیب دیدگی به ترکیب بازگشته است. در کنار او، زبیر نیک نفس بازی می کند. در روز غیبت سلمانی، متین کریم زاده در سمت چپ به کار گرفته شده و برای سمت راست نیز سبحان خاقانی بازی می کند.

* چهره های تازه در خط آتش
استقلال برای چینش سه عنصر تهاجمی خود نیز گزینه های زیادی در دسترس دارد. امین قاسمی نژاد بازیکنی است که به خوبی فرصت حضور در میدان را نداشته و امروز می تواند توانایی هایش را نشان دهد. امیر علی صادقی دیگر بازیکن جوان استقلال هم نام دیگری است که بازی با نود ارومیه می تواند دیداری برای اثبات شایستگی هایش باشد. در خط حمله نیز ارسلان مطهری می تواند برای استقلال به میدان برود.

ترکیب استقلال برابر نود ارومیه:


علیرضا رضایی – روزبه چشمی – محمد دانشگر – عارف آقاسی – آرش رضاوند – زبیر نیک نفس – متین کریم زاده – سبحان خاقانی – امین قاسمی نژاد – امیرعلی صادقی – ارسلان مطهری

تگ ها


دسته یک استقلال تهران نود ارومیه