ترکیب استقلال برابر پارس جم/رحمتی گلراستقلال شد

تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیستویکم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور در ورزشگاه آزادی به مصاف پارس جنوبی جم میرود ......

 تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست‌ویکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود.
سیدمهدی رحمتى، سیدمجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید نورافکن، على قربانى، مهدی قائدى، بهنام برزاى، امید ابراهیمى، سرور جپارف و داریوش شجاعیان یازده بازیکن استقلال در مصاف با پارس جنوبی جم هستند.
نکته جالب توجه، حضور دوباره سیدمهدی رحمتی در دروازه استقلال است. رحمتی هفته گذشته پس از مدت‌ها به ترکیب اصلی استقلال رسید و جای سیدحسین حسینی را گرفت. وینفرد شفر هم البته روز گذشته در نشست خبری خود اعلام کرده بود که «حسینی دروازه‌بان خوبی است و می‌تواند پیراهن شماره یک تیم ملی در جام جهانی را هم بپوشد»، با این حال بار دیگر از مهدی رحمتی در چارچوب دروازه تیمش استفاده کرد. همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که صحبت‌هایی مبنی بر وجود اختلافات بین رحمتی و حسینی به گوش می‌رسد.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال