ترکیب استقلال مقابل الاهلی عربستان مشخص شد

مجید نامجومطلق ۱۱ بازیکن مدنظر خود را برای دیدار حساس و سرنوشت‌ساز امشب آبی‌ها معرفی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه استقلال ایران در دیداری حیثیتی و سرنوشت‌ساز که تنها برد در آن می‌تواند از حذف زودهنگام استقلال از رقابت‌های آسیایی جلوگیری کند و آن‌ها را به جمع ۱۶ تیم برتر بفرستد باید به مصاف الاهلی عربستان برود؛ مجید نامجومطلق سرمربی این تیم از ترکیب تیمش برای این دیدار رونمایی کرده است که مطابق انتظار در آن تغییراتی نسبت به ترکیب اولیه دیدار گذشته آبی‌ها رخ داده و علی کریمی و ارسلان مطهری در ترکیب اولیه استقلال برای دیدار امشب قرار گرفته‌اند.

همچون دیدارهای قبلی استقلال امشب هم سیدحسین حسینی دروازه بان خواهد بود.

در خط دفاعی وریا غفوری و هرویه میلیچ در سمت راست و چپ حضور دارند و برخلاف شایعات، غفوری از ابتدا در ترکیب استقلال قرار گرفته است؛ در مرکز دفاع هم نامجومطلق به سیستم دفاعی دیدار قبلی خود دست نزده و از زوج عارف غلامی و روزبه چشمی استفاده کرده است.

با توجه به اینکه استقلال نیاز به برد دارد، نامجومطلق تیمش را با ارنج ۳-۳-۴ به میدان فرستاده تا به بار هجومی تیمش بیفزاید؛ در چنین شرایطی در خط هافبک با توجه به رسیدن علی کریمی به شرایط مطلوب، وی به ترکیب بازگشته و به عبارت بهتر کریمی به همراه مسعود ریگی و فرشید اسماعیلی ۳ هافبک آبی پوشان در دیدار امشب هستند تا شاهد یک مثلث هجومی خطرناک باشیم.

حضور همزمان ارسلان مطهری، شیخ دیاباته و مهدی قایدی هم در خط حمله تغییر مهم ترکیب استقلال نسبت به دیدار گذشته است؛ ۳ بازیکن گلزنی که برای بازی با الاهلی و باز کردن دروازه حریف انگیزه زیادی دارند و بی تردید می‌توانند کمک شایانی به این تیم انجام بدهند.

ترکیب استقلال مقابل الاهلی:

سید حسین حسینی - روزبه چشمی - عارف غلامی - هروویه میلیچ - وریا غفوری - مسعود ریگی - علی کریمی - فرشید اسماعیلی- ارسلان مطهری - مهدی قایدی - شیخ دیاباته

بیشتر بخوانید:

محموله ۱۰۰ هزاردلاری سعادتمند توقیف شد

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با الاهلی عربستان

 

 

تگ ها


استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا استقلال AFC Champions League فوتبال