ترکیب استقلال مقابل شاهین زیر و رو می شود!

ترکیب استقلال برای دیدار با شاهین کاملا متفاوت از مسابقه قبلی خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ابی های پایتخت در شرایطی روز پنجشنبه در هفته پایانی لیگ برتر مقابل شاهین بوشهر قرار می گیرند که ترکیب این تیم تغییرات زیادی خواهد داشت. با توجه به کنار گذاشته شدن محمد دانشگر و فرشید باقری به دلیل مسائل انضباطی و همچنین مصدومیت علی کریمی و روزبه چشمی، سرمربی استقلال مجبور است تغییرات زیادی را در ترکیب تیمش ایجاد کند.


با توجه به اینکه استقلال مدت ها است روزبه چشمی را به عنوان رهبر خط دفاعی به زمین فرستاده حالا غیبت او ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. نبود محمددانشگر هم مزید بر علت خواهد شد تا عارف غلامی و سیاوش یزدانی تنها مدافعان وسط باقیمانده برای آبی پوشان باشند و مقابل شاهین زوج سازی کنند. از این رو مجیدی مجبور خواهد شد وریا غفوری را دوباره به دفاع راست برگرداند و به زمین بفرستد و با توجه به کمبود بازیکن در خط هافبک و استفاده از میلیچ در این قسمت از زمین زکی پور نیز باید به ترکیب اصلی و پست دفاع چپ برگردد.


در میانه میدان مهم ترین اتفاق غیبت علی کریمی است. از آنجایی که فرشید باقری هم در تیم نیست تا جایگزین شود، مجیدی احتمالا مجبور خواهد شد فرشید اسماعیلی را در پست کریمی بازی بدهد و ریگی دیگر هافبک وسط آبی پوشان باشد. همچنین احتمالا رضاوند و میلیچ هم در جناحین بازی خواهند کرد.


در خط حمله برای بازی با شاهین اوضاع استقلال بد نیست. ارسلان مطهری و دیاباته به مسابقه می رسند و قائدی هم هست تا از این بین دو نفر زوج خط حمله را تشکیل بدهند و بتوانند بدرخشند.

بیشتر بخوانید:
ازدواج، عامل غیبت مهاجم استقلال در تمرین

خوش اخلاق‌ترین ببر موجود در منظومه شمسی!

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال