ترکیب استقلال مقابل مس رفسنجان اعلام شد

بازگشت سیدحسین حسینی، حسین مرادمند، فرشید باقری و مسعود ریگی به ترکیب اصلی، می تواند مهمترین تغییرات فکری برای دیدار امروز تیمش باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر امروز آغاز می شود که در یکی از این دیدارها استقلال در رفسنجان مهمان مس خواهد بود. تقریبا می توان گفت دست فکری برای این دیدار باز است و او اکثر بازیکنانش را در اختیار دارد.


با توجه به غیبت رشید مظاهری در کرمان، سیدحسین حسینی درون دروازه آبی پوشان قرار می گیرد. او در نخستین بازی استقلال در لیگ بیستم مقابل همین مس رفسنجان نیز به میدان رفت که با برتری آبی پوشان به پایان رسید. حسینی قصد دارد با درخشش در بازی امروز، خاطرات تلخ بازی با نفت مسجدسلیمان را پاک کند.


محمدحسین مرادمند پس از چند هفته غیبت، امروز به ترکیب اصلی بازخواهد گشت. او در کنار محمد دانشگر زوج خط دفاعی استقلال خواهد بود. فکری برای انتخاب نفر سوم خط دفاعی استقلال دست روی محمد نادری گذاشته است و به جای یزدانی و غلامی از او در ترکیب تیمش استفاده کند.


مسعود ریگی پس از هفته ها غیبت در این بازی از ابتدا برای استقلال به میدان می رود. فرشید باقری زوج او در خط میانی خواهد بود تا این دو بازیکن بعد از مدت ها در کنار هم بازی کنند. حضور همزمان دو هافبک دفاعی در ترکیب آبی پوشان جالب توجه است. فرشید اسماعیلی نیز در کنار این دو نفر در خط میانی حضور دارد. بابک مرادی و وریا غفوری بازیکنان استقلال در دو سمت چپ و راست آبی  پوشان خواهند بود.


برای اولین بار در این فصل زوج شیخ دیاباته و مهدی قایدی از ابتدا و بدون حضور مطهری به میدان می روند. دیاباته آماده بازگشت به میادین است و قایدی که تنها در دو جلسه تمرینی حضور داشته، امروز در نوک خط حمله آبی پوشان به میدان می رود.

ترکیب استقلال مقابل مس رفسنجان:
سیدحسین حسینی – محمدحسین مرادمند – محمد دانشگر – محمد نادری – بابک مرادی – مسعود ریگی – فرشید باقری – فرشید اسماعیلی – وریا غفوری – شیخ دیاباته – مهدی قایدی

بیشتر بخوانید:

ترکیب مس برای بازی استقلال اعلام شد

ستاره سابق استقلال عزادار شد

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال