ترکیب استقلال و علامت سوالی به نام چشمی

چشمی احتمالا مشکلی برای بازی با ماشین‌سازی نخواهد داشت....

چشمی احتمالا مشکلی برای بازی با ماشین‌سازی نخواهد داشت.

مدافع مصدوم استقلال با پشت سرگذاشتن دوران مصدومیت احتمالا مشکلی برای بازی با ماشین‌سازی نخواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، مصدومیت چند بازیکن کلیدی ترکیب استقلال سبب شده تا وینفرد شفر سرمربی این تیم دست بازی در چیدن ترکیب آبی‌ها به خصوص در خط دفاعی نداشته باشد. مصدومیت روزبه چشمی و وریا غفوری از یک سو و غیبت فرشید باقری در تمرینات که سبب شده امید نورافکن عملا در خط میانی به میدان برود گزینه‌های استقلال در خط دفاع را به محمد دانشگر، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، خسرو حیدری و میلاد زکی‌پور کاهش داده و شفر در چنین شرایطی نیز ترجیح داده از میثم تیموری و فرشاد محمدی‌مهر در ترکیب استقلال استفاده نکند.
با توجه به مصدومیت حیدری در بازی با سپاهان، شفر تنها 4 گزینه برای 4 پست خط دفاعی در اختیار دارد و در چنین شرایطی بازگشت چشمی به تمرینات و آماده شدن وی برای بازی در ترکیب اصلی خبر خوشحال‌کننده برای سرمربی آلمانی استقلال خواهد بود. در غیاب چشمی، منتظری در قلب خط دفاعی استقلال روزهای خوبی را پشت سرگذاشته و حال با توجه به مصدومیت غفوری و حیدری، وی تنها گزینه شفر در سمت راست خط دفاعی خواهد بود و چشمی بار دیگر می‌تواند در عمق خط دفاعی آبی‌ها به میدان برود. بازگشت چشمی همچنین انتخاب‌های شفر در خط میانی در غیاب باقری را بار دیگر بیشتر خواهد کرد و وی می‌تواند دو نفر از جمع سه نفره علی کریمی، امید نورافکن و روزبه چشمی را در خط میانی مورد استفاده قرار دهد.
چشمی احتمالا شرایط حضور در بازی با ماشین‌سازی که چهارشنبه هفته جاری در تهران برگزار می‌شود را خواهد داشت هر چند ممکن است شفر در این دیدار وی را در ترکیب اصلی قرار ندهد تا چشمی با آمادگی بیشتری در بازی حیاتی با الهلال که سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود در ترکیب اصلی استقلال به میدان برود.