ترکیب تیم ملی در بازی با مونته‌نگرو

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، کی روش ترکیب تیم ملی را این چنین چیده است: علیرضا بيرانوند، سعيد آقايی، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، رامين رضاییان، سعيد عزت اللهی، احسان حاج صفی، اشكان دژآگه، مهدى ترابى، كريم انصاریفرد و سردار آزمون ......

به گزارش  مدال به نقل از خبر ورزشی، کی روش ترکیب تیم ملی را این چنین چیده است: علیرضا بيرانوند، سعيد آقايی، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، رامين رضاییان، سعيد عزت اللهی، احسان حاج صفی، اشكان دژآگه، مهدى ترابى، كريم انصاریفرد و سردار آزمون.
همان طور که می بینید هیچ یک از بازیکنان استقلال در ترکیب قرار ندارند. بازگشت مهدی ترابی بعد از ماه ها به ترکیب در نوع خود جالب است. هم چنین استفاده همزمان از کریم انصاری فرد و سردار آزمون. این نشان می دهد کی روش دست از بازی تدافعی شسته و می خواهد تیم ملی تهاجمی تر بازی کند. پژمان منتظری و مرتضی پورعلی گنجی مدافعان میانی تیم ملی در این بازی خواهند بود. رامین رضاییان در جناح راست خط دفاعی و سعید آقایی در جناح چپ خط دفاعی بازی خواهند کرد. احسان حاج صفی و سعید عزت الهی به احتمال قوی دو هافبک تدافعی تیم ملی در این بازی هستند. مهدی ترابی بال راست تیم ملی و کریم انصاری فرد بال چپ تیم ملی در این بازی هستند و اشکان دژاگه هم پشت سردار آزمون  بازی خواهد کرد و علیرضابیرانوند هم مرد شماره یک تیم ملی در بازی با مونته نگرو است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال