ترکیب تیم ملی مقابل فلسطین مشخص شد/بازگشت اشکان به ترکیب

اسامی بازیکنانی اصلی تیم ملی ایران برای بازی با فلسطین مشخص شد. به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان تیم ملی ای ......

اسامی بازیکنانی اصلی تیم ملی ایران برای بازی با فلسطین مشخص شد.
به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان تیم ملی ای ...

اسامی بازیکنانی اصلی تیم ملی ایران برای بازی با فلسطین مشخص شد.
به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان تیم ملی ایران برای بازی با فلسطین در دیداری دوستانه اعلام شد و بر این اساس، علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، پژمان منتظری، حسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، روزبه چشمی، اشکان دژاگه، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، سردار آزمون و مهدی طارمی در ترکیب تیم ملی بازی خواهند کرد.
حضور پژمان منتظری در قلب دفاعی تیم ملی پس از مدت‌ها و حضور احتمالی روزبه چشمی در خط هافبک تغییرات اساسی کی‌روش برای این بازی هستند. احمد نوراللهی نیز بار دیگر در میانه میدان بازی خواهد کرد تا تیم ملی پس از مدت‌ها با آرایش 4-2-3-1 به زمین رفته باشد.
اشکان دژاگه نیز که در بازی آخر تراکتورسازی در لیگ به دلیل مصدومیت نیمکت‌نشین شده بود بار دیگر در ترکیب اصلی تیم ملی بازی خواهد کرد. کی‌روش در خط حمله نیز در آستانه دو هفته مانده تا آغاز جام ملت‌ها به آزمون و طارمی اعتماد کرده است.
تیم ملی ایران برای این بازی لژیونرهای اروپایی خود مانند امیر عابدزاده، مرتضی پورعلی‌گنجی، مجید حسینی، وحید امیری، سامان قدوس و کریم انصاری‌فرد را در اختیار ندارد و بازیکنانی چون علیرضا جهانبخش، سعید عزت‌اللهی، علی قلی‌زاده و علی کریمی به دلیل مصدومیت این دیدار دوستانه را از دست داده‌اند.