ترکیب سپاهان مقابل تراکتور اعلام شد

محرم نویدکیا فهرست ۱۱ بازیکن اصلی خودش را برای مصاف با قرمزپوشان آذربایجانی در شرایطی مشخص کرده که احسان در فاصله چند روز پس از جدایی از تراکتور باید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، بر این اساس ۱۱ بازیکن زیر در ترکیب طلایی پوشان مقابل شاگردان رسول خطیبی بازی خواهند کرد:

 
پیام نیازمند - محمد نژادمهدی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، سروش رفیعی، احسان حاج‌صفی، محمدرضا خلعتبری، محمد محبی، سجاد شهباززاده.

محرم تیمش را با همان ترکیب همیشگی وارد زمین کرده و فقط شاهد دو تغییر در ترکیب تیم هستیم که بازگشت سروش رفیعی به فهرست ۱۱ بازیکن اصلی است و مطابق انتظار احسان حاج صفی هم نیامده به ترکیب اصلی راه یافته است و در پست هافبک دفاعی به عنوان زوج محمد کریمی انجام وظیفه خواهد کرد.


با این وصف سپاهان در این مسابقه که از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگا نقش جهان آغاز می شود، با همان سیستم ۳-۳-۴ به میدان خواهد رفت و باید ببینیم نتیجه این دیدار حساس و هیجان انگیز در پایان چگونه رقم خواهد خورد.


از نکات دیگر ترکیب طلایی پوشان حضور دوباره خلعتبری در ترکیب اصلی و نیمکت نشینی محمدرضا حسینی است؛ اتفاقی که در دیدار برابر آلومینیوم اراک نیز رخ داده بود ولی در دیدار جام حذفی این حسینی بود که در ترکیب اصلی قرار داشت.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان