ترکیب فولاد برابر النصر زیر و رو می‌شود؟

شاگردان جواد نکونام بازی سختی امشب با النصر خواهند داشت و پیروزی برابر این تیم امید برای صعود را بسیار افزایش خواهد داد....

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال فولاد ایران باید از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض به مصاف النصر عربستان برود. فولاد در حالی به این دیدار پا خواهد گذاشت که در دیدار رفت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. جواد نکونام اما برای این دیدار قطعا برنامه ریزی خاصی خواهد داشت تا بتواند با کسب سه امتیاز حساس برای مسابقات آتی آماده شود و البته صدرنشینی گروه را مال تیمش کند.

با توجه به صحبت یوسو سسما مربی تیم فولاد به نظر نمی‌رسد تغییرات زیادی در ترکیبش برای این دیدار داشته باشد. محسن فروزان به مانند چهار  بازی قبل درون دروازه‌بان خواهد ایستاد. او دو کلین شیت داشته و تنها دو گل دریافت کرده و درون دروازه توانسته عملکرد خوبی از خود نشان بدهد.

زوج عارف آقاسی و مهران موسوی به مانند چهار  بازی قبل در این دیدار احتمالا حضور خواهند داشت اما در پست مدافع کناری، چهار بازیکن شانس حضور دارند. در غیاب صالح حردانی به دلیل ابتلا به کرونا، مجتبی نجاریان  در پست مدافع راست بازی خواهد. کرد و مهران درخشان مهر و وحید حیدریه در سمت چپ خط دفاعی گزینه‌های موجود هستند و اگر نکونام بخواهد سیستم چرخشی را انجام بدهد، این بازی نوبت به نجاریان و درخشان مهر خواهد رسید.

محمد آبشک و زبیر نیک‌نفس برای این دیدار شانس بیشتری نسبت به محمد میری و احمد عبدالله زاده برای حضور در ترکیب اصلی خواهند داشت. آیاندا پاتوسی به عنوان هافبک نفوذی، فرشاد احمدزاده به عنوان وینگر راست و لوسیانو پریرا به عنوان مهاجم برای تیم نکونام حاضر خواهند بود و در پست وینگر چپ بین ساسان انصاری و محمدرضا عباسی یکی به میدان خواهد رفت. باید حال باید منتظر ماند و دید ترکیب اصلی تیم نکونام در برابر النصر چگونه اعلام خواهد شد و چه تغییراتی در زمین ایجاد می‌شود.


روی نیمکت ذخیره اما فولاد بازیکنان قابلی چون احسان مرادیان، میلاد بدرقه، احمدرضا جلالی، حسین ابراهیمی، محمد قاسمی نژاد، سینا شاه عباسی، علی غلام‌زاده، عارف غلامپور، موسی کولیبالی، ابراهیم سلجوقی، صابر حردانی و یوسف کی‌شمس نیز حضور دارد که می‌توانند در هر دقیقه از بازی با تشخیص کادرفنی به میدان بیایند، ایوب والی و شروین بزرگ نیز مصدومان این برای این دیدار هستند.


در دیگر دیدار گروه تیم‌های السد و الوحدات اردن در ورزشگاه فیصل بن فهد شهر ریاض به مصاف یکدیگر خواهند رفت و پیروزی تیم اردنی یا تساوی می‌تواند نتیجه مناسبی برای فولادی‌ها باش که البته سخت و بعید به نظر می‌رسد.

تگ ها


فولاد خوزستان