ترکیب قطعی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان/ آرایش جدید در خط دفاع سرخ‌ها

پرسپولیس با بازیکنانی جدید در خط دفاعی به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت....

در غیاب دو مدافع اصلی، پرسپولیس با مدافعینی جدید در ترکیب اصلی خود به مصاف نفت مسجدسلیمان می‌رود.
به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی پرسپولیس برای بازی با نفت مسجدسلیمان در هفته نوزدهم لیگ برتر اعلام شد و بر این اساس، علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی‌نیا، محمد نادری، مهدی شیری، شایان مصلح، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، سروش رفیعی، مهدی ترابی و علی علیپور بازیکنان اصلی پرسپولیس در این دیدار خواهند بود.
پرسپولیس در این بازی سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده دو مدافع میانی اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و با آرایشی جدید در قلب دفاع به میدان خواهد رفت. در پی خروج این دو بازیکن از ترکیب اصلی، محمد نادری در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت و کمال کامیابی‌نیا یک قدم عقب‌تر از پست همیشگی خود و در قلب خط دفاعی بازی خواهد کرد. با انتقال کامیابی‌نیا به قلب خط دفاعی، احمد نوراللهی نیز از پست هافبک کناری به پست هافبک تدافعی منتقل خواهد شد تا امید عالیشاه با بازوبند کاپیتای در ترکیب اصلی به میدان برود. به جز حسینی و خلیل‌زاده، پرسپولیس رادوشوویچ، همتی، ماهینی، ربیع‌خواه و انصاری را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.
برانکو در این دیدار بازیکنانی چون ابوالفضل درویشوند، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، مهدی شریفی، محمدامین اسدی، سعید کریمی، ماریو بودیمیر و بشار رسن را روی نیمکت در اختیار خواهد داشت.
گفتنی است این دیدار از ساعت 16 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

 

تگ ها


پرسپولیس نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال