ترکیب ۱۱ نفره پرسپولیس مقابل پیکان

یحیی گل‌محمدی ترکیب تیمش برای تقابل با پیکان را مشخص کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم پرسپولیس در حالی به مصاف پیکان می‌رود که سرمربی سرخپوشان ترکیبی متفاوت را برای این بازی انتخاب و با حضور سیدجلال حسینی و محمد شریفی، ترکیب تیمش را معرفی کرده است.

در این بازی حامد لک در درون دروازه پرسپولیس حضور خواهد داشت و باید دید که در مقابل پیکان می‌تواند مثل فصل گذشته کلین شیت کند یا خیر؟ باتوجه به خروج رادو از ایران، او شاید تنها بازیکنی باشد که از حضور در ترکیب مطمئن باشد.

در خط دفاعی مهدی شیری و سعید آقایی مدافعان کناری پرسپولیس خواهند بود و یحیی ترجیح داده که در این پست تغییری را صورت ندهد. نکته مهم اینکه سیدجلال حسینی به ترکیب بازگشته و در کنار علی نعمتی زوج خط دفاعی را تشکیل خواهد داد تا پرسپولیس یک زوج جدید را تجربه کند.

این در حالی است که بزرگترین سورپرایز ترکیب پرسپولیس، حضور محمد شریفی در ترکیب اصلی است که برای اولین بار در لیگ برتر اتفاق می‌افتد. شریفی امروز در کنار میلاد سرلک قرار خواهد گرفت و باید دید که در این پست چه عملکردی را ارائه می‌دهد.

مهدی ترابی نیز باوجود مصدومیت با کمک کادرپزشکی پرسپولیس به این بازی رسیده و همین موضوع نشان می‌دهد که یحیی گل‌محمدی به حضورش در مقابل پیکان تاکید داشته است. وحید امیری دیگر بازیکن خط میانی پرسپولیس خواهد بود.

در خط حمله زوج مهدی عبدی - امید عالیشاه بازی خواهند کرد و باید دید که در غیاب عیسی آل کثیر، عبدی چه عملکردی را از خود نشان می‌دهد.

ترکیب پرسپولیس:
حامد لک
سیدجلال حسینی
امید عالیشاه
وحید امیری
علی نعمتی
مهدی شیری
سعید آقایی
میلاد سرلک
محمد شریفی
مهدی ترابی
مهدی عبدی

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال