ترکیب نهایی پرسپولیس مقابل سایپا

ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی با سایپا اعلام شد....

ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی با سایپا اعلام شد.

اسامی بازیکنان اصلی پرسپولیس برای دیدار با سایپا مشخص شد.
به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی پرسپولیس برای بازی با سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اعلام شد.
بر این اساس، علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، مهدی شریفی، سروش رفیعی، ماریو بودیمیر و علی علیپور در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی خواهند کرد.
برانکو برای این بازی مهدی شیری، مهدی ترابی و احمد نوراللهی را نسبت به آخرین بازی پرسپولیس (مقابل الاهلی) از ترکیب اصلی خارج کرده که در این میان نوراللهی به دلیل مصدومیت در لیست این بازی غایب است و دو بازیکن دیگر بازی را از روی نیمکت آغاز خواهند کرد. سیامک نعمتی که در بازی با الاهلی در پست مهاجم برای پرسپولیس بازی کرده بود دفاع راست امروز سرخ‌ها خواهد بود و مهدی شریفی، ماریو بودیمیر و سروش رفیعی بازیکنان اضافه شده به ترکیب پرسپولیس در این دیدار هستند.
بوژیدار رادوشوویچ، ابولفضل درویشوند، مهدی شیری، مهدی ترابی، محسن ربیع‌خواه، محمدامین اسدی، سعید کریمی، محمداحسان حسینی و آدام همتی در این بازی روی نیمکت پرسپولیس خواهند بود و به جز احمد نوراللهی که به وی اشاره شد، شایان مصلح، محمد انصاری و حسین ماهینی دیگر مصدومان پرسپولیس برای این بازی هستند و امید عالیشاه نیز با تصمیم انضباطی برانکو در لیست این بازی قرار نگرفته است.
گفتنی است این بازی از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.