ترکیب پارس جنوبی و پدیده اعلام شد

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در حساس ترین بازی هفته هشتم لیگ برتر تیم های پارس جنوبی جم و پدیده مشهد که به ترتیب جایگاه های اول و دوم جدول را در اختیار دارند از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه تختی جم مقابل هم قرار می گیرند ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در حساس ترین بازی هفته هشتم لیگ برتر تیم های پارس جنوبی جم و پدیده مشهد که به ترتیب جایگاه های اول و دوم جدول را در اختیار دارند از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه تختی جم مقابل هم قرار می گیرند.


پارس جنوبی جم در این بازی با ترکیب محسن فروزان، حامد نورمحمدی، مایکل اومانیا، فرشاد محمدی مهر، میثم تیموری، میثم نقی زاده، حسین پورامینی، مهدی زبیدی، علی دشتی، ابراهیم صالحی و آلویس نانگ به میدان می رود.


شهاب گردان، عبدالله حسینی، محمدحسین مرادمند، مرتضی منصوری، رضا ناصحی، اکبر صادقی، محمداسماعیل نظر، میلاد کمندانی، معین عباسیان، امین قاسمی نژاد و محمد قاضی هم 11 بازیکن منتخب پدیده در این دیدار هستند.

 

شاگردان تارتار 17 امتیازی هستند که حتی در صورت تساوی صدرنشین می مانند ولی پدیده 14 امتیاز دارد و می تواند با کسب پیروزی جای پارس جنوبی را در رده اول بگیرد.

 

 

 

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال