ترکیب پرسپولیس مقابل الوحده را شما بچینید

پرسپولیس به دنبال این است تا در پنجمین بازی شرایط صعود قطعی به مرحله بعدی را فراهم کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از چهار برد که پرسپولیس را مقتدرانه در صدر جدول گروه قرار داده است، شاگردان یحیی گل‌محمدی اکنون برای قطعی کردن صعود خود به عنوان صدرنشین گروه پنجم، به امتیاز مقابل الوحده نیاز دارند تا پیش از هفته پایانی به هدف خود دست یابند.

یحیی گل‌محمدی طی ۴ دیدار قبلی بارها ترکیب تیمش را با ایجاد تغییراتی روانه میدان کرده و این موضوع با توجه به فشردگی بازی‌ها و شرایط جوی در هند صورت گرفته است.

در بازی امشب مقابل الوحده امارات اما حامد لک بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشته تا بعد از تجربه اولین حضور آسیایی بوژیدار رادوشوویچ، بار دیگر جایگاه خود درون دروازه را پس بگیرد.

در خط دفاعی بار دیگر ترکیب تهاجمی این تیم با حضور سیامک نعمتی در سمت راست دفاعی و وحید امیری در سمت چپ شکل خواهد گفت و سیدجلال حسینی و محمد‌حسین کنعانی زادگان نیز در قلب دفاعی حاضر خواهند شد.

اینبار قرعه استراحت به احمد نوراللهی خورده تا زوج خط میانی پرسپولیس با حضور کمال کامیابی‌نیا و میلاد سرلک شکل گیرد و مهدی ترابی و احسان پهلوان دو مهره تکنیکی و بازیساز پرسپولیس در این بازی باشند که به دنبال فتح دروازه نماینده امارات و ایجاد فرصت برای دیگر حمله وران این تیم باشند.

در پست مهاجم نیز شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر برای پرسپولیس به میدان خواهند رفت تا هواداران این تیم با امیدواری بیشتری برای دستیابی به گل، این بازی را دنبال کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس
حامد لک
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
سیامک نعمتی
وحید امیری
کمال کامیابی‌نیا
میلاد سرلک
احسان پهلوان
مهدی ترابی
شهریار مغانلو
عیسی آل کثیر


شما می‌توانید در بخش کامنت‌ها، ترکیب ایده‌آل خود را تا پیش از شروع بازی انتخاب کرده و با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید:

اردوی پرسپولیس همچنان در شرایطی سالم کرونایی

حسینی: نتیجه بازی ما و پرسپولیس قهرمان را تعیین نمی‌کند

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال