ترکیب پرسپولیس مقابل شهرخودرو مشخص شد

ترکیب پرسپولیس برای دیدار با شهرخودرو مشخص شد و نکته جالب آن غیبت دو بازیکن ملی پوش است....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرخودرو در شرایطی برگزار می‌شود که محرومیت شش ماهه عیسی آل‌کثیر به پایان رسیده و او سرخپوشان را در بازی امروز همراهی خواهد کرد اما در ترکیب اصلی نخواهد بود.

ملی‌پوشان پرسپولیس که در اردوی نوروزی تیم ملی همراه دراگان اسکوچیچ بودند، نیز در این بازی حضور خواهند داشت و دو نفر از آن‌ها از ابتدا در زمین بازی خواهند کرد.

یحیی گل‌محمدی که این فصل در چند بازی با غیبت ستاره‌هایش مواجه بود، این بار تیم کاملی را در اختیار دارد و روی نیمکت نیز بیش از ۵ ستاره را می‌بیند و کار سختی برای انتخاب ۱۱ مهره اصلی دارد.


ترکیب دفاعی؛ نفرات همیشگی

* دروازه بان؛ حامد لک: دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس پس از دعوت به تیم ملی، با انگیزه بالا در مقابل تیم مهدی رحمتی به میدان خواهد رفت. او که تا اینجای فصل ۱۰ کلین شیت در ۱۷ بازی ثبت کرده، حالا در این دیدار ملزم به بسته نگه داشتن دروازه‌اش خواهد بود.

* زوج دفاع مرکزی؛ سیدجلال - کنعانی: باوجود جدایی شجاع خلیل‌زاده، پرسپولیس تقریبا هیچ مشکلی در خط دفاعی نداشته و زوج سیدجلال و کنعانی با عملکرد خوب، رضایت کادرفنی را جلب کرده است. آن‌ها در این بازی هم فیکس خواهند بود و خبری از فرشاد فرجی نیست.

* دفاع کناری؛ آقایی - شیری: شاید هواداران پرسپولیس انتظار داشتند که سیامک نعمتی به جای مهدی شیری بازی کند، اما او در این بازی محروم است و نمی‌تواند به میدان برود. در سمت چپ نیز سعید آقایی مهره ثابت پرسپولیس است.

ترکیب خط میانی؛ نیمکت نشینی ملی‌پوشان

* هافبک‌ دفاعی؛ سرلک - کمال: در پست هافبک دفاعی، نیمکت نشینی احمد نوراللهی محتمل است. میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا که کمتر پیش آمده در کنار هم بازی کنند، در غیاب نوراللهی، این بار زوج هافبک دفاعی را در مقابل تیم شهرخودرو تشکیل می‌دهند.

* هافبک کناری؛ ترابی - پهلوان: این احتمالاً پرترافیک ترین پست در تیم پرسپولیس است و یحیی گل‌محمدی به راحتی می‌تواند تغییرات مورد نظر را اعمال کند. مهدی ترابی که ستاره بی چون و چرای پرسپولیس است در ترکیب اصلی خواهد بود و احتمالا احسان پهلوان را در کنار خود می‌بیند.

خط حمله؛ آل کثیر هست یا نیست؟

* زوج مهاجمان؛ عالیشاه - مغانلو: شهریار مغانلو در بازی قبلی عملکرد مطلوبی داشت و یحیی خوش شانس بود که به تیم ملی دعوت نشد. زوج او هم احتمالا امید عالیشاه خواهد بود. بازیکنی که یک پنالتی از دست داد اما همچنان مهره مورد اعتماد یحیی گل‌محمدی است.

نیمکت ذخیره ها؛ ستاره های در انتظار

پرسپولیس روی نیمکت بازیکنان بزرگی را در اختیار دارد. بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات سرخپوشان، فرشاد فرجی مدافع این تیم، وحید امیری، احمد نوراللهی، مهدی عبدی و... بازیکنانی هستند که می‌توانند در طول بازی به میدان بروند.

ترکیب پرسپولیس:


حامد لک
سیدجلال حسینی
مهدی شیری
محمدحسین کنعانی زادگان
سعید آقایی
کمال کامیابی نیا
میلاد سرلک
امید عالیشاه
احسان پهلوان
شهریار مغانلو
مهدی ترابی

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران شهر خودرو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال