ترکیب پرسپولیس مقابل نفت آبادان مشخص شد

یحیی گل محمدی نسبت به بازی قبلی یک تغییر در ترکیب تیمش برابر نفت آبادان در نظر گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس بعد از شش برد پیاپی اکنون راهی آبادان شده تا برابر شاگردان سیروس پورموسوی به دنبال کسب نتیجه لازم و تداوم صدرنشینی باشد.

با توجه به محرومیت سعید آقایی، تنها تغییر پرسپولیس در این بازی مربوط به سمت چپ دفاعی خواهد بود و کمال کامیابی نیا نیز بعد از ۵ بازی حضور در پست دفاع میانی، اینبار هم همانند جدال هفته گذشته روی نیمکت بازی تیمش را دنبال خواهد کرد.

حامد لک بار دیگر به عنوان دروازه بان سرخپوشان در این بازی حاضر خواهد شد و امیدوار است بتواند آمار کلین شیت خود را مقابل حمله وران نفت آبادان حفظ کند.

در خط دفاعی نیز سیدجلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان در قلب دفاعی و علی شجاعی در سمت چپ و مهدی شیری در سمت راست در ترکیب اصلی حاضر خواهند بود. 

در خط میانی سرخپوشان احمد نوراللهی و میلاد سرلک در کنار سیامک نعمتی و احسان پهلوان برابر حریف حاضر خواهند شد. خط میانی قدرتمند و تاثیرگذار پرسپولیس طی هفته‌های اخیر، اینبار برابر نفت آبادان امیدوارند شرایط لازم برای دستیابی به نتیجه را برای سرخپوشان شکل دهند و باید دید قادر به انجام این هدف خواهند بود یا خیر.

در خط حمله بار دیگر یحیی گل محمدی از دو بازیکن غیرتخصصی در پست مهاجم سود خواهد برد. وحید امیری و امید عالیشاه که با قدرت تکنیکی، بازیسازی و ایجاد موقعیت مناسب طی دیدارهای اخیر توانسته‌اند نظر فنی یحیی گل محمدی را جلب کنند، بار دیگر در ترکیب اصلی حاضر هستند و باید دید قادر به عبور از خط دفاعی نفت آبادان خواهند بود یا خیر. 

ترکیب پرسپولیس:
حامد لک
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
علی شجاعی
احمد نوراللهی
میلاد سرلک
سیامک نعمتی
احسان پهلوان
وحید امیری
امید عالیشاه

دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت آبادان به میزبانی استادیوم تختی آبادان و از ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد. با توجه به پروتکل های بهداشتی در این بازی حضور هواداران ممنوع اعلام شده است.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال