ترکیب پرسپولیس مقابل ویستا بدون ترابی و امیری

یحیی گل‌محمدی با ایجاد تغییرات متعدد، ترکیب تیمش را برای بازی ویستاتوربین معرفی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در اولین گام از جام حذفی تیمش را باید برابر ویستاتوربین به میدان بفرستد. سرمربی سرخ‌ها در نشست خبری روز گذشته و پیش از این بازی اعلام کرده بود که در این جدال و برابر حریف دسته اولی و ناشناخته خود، دست به تغییراتی در ترکیب خواهد زد و بیشتر از نفراتی سود می برد که کمتر فرصت بازی به دست آورده اند. 

درون دروازه این تیم اما حامد لک به میدان خواهد رفت. با توجه به اینکه بوژیدار رادوشوویچ راهی کشورش شده، یحیی درون دروازه تیمش ریسک نخواهد کرد و از حامد لک برابر حریف سود خواهد برد. 

خط دفاعی سرخپوشان اما با تغییراتی مواجه شده است؛ خروج سیدجلال حسینی و سعید آقایی از ترکیب اصلی و فرصت بازی به علی شجاعی و علیرضا ابراهیمی از مهمترین تغییرات این پست خواهد بود. به این ترتیب در بازی امروز باید شاهد زوج فرشاد فرجی و علیرضا ابراهیمی در قلب دفاعی بود و در سمت چپ علی شجاعی و در سمت راست هم مهدی شیری فرصت بازی به دست آورده اند. 

در خط میانی نیز تغییرات به اوج خود رسیده اما باز هم نفراتی به ترکیب اصلی رسیده‌اند که نمی‌توان به سادگی از نام آنها گذشت. رضا اسدی و محمد شریفی به عنوان هافبک دفاعی‌های سرخپوشان و احسان پهلوان و سیامک نعمتی به عنوان دو وینگر این تیم در این بازی به کار گرفته شده اند تا مهدی ترابی، وحید امیری، میلاد سرلک و امید عالیشاه در این بازی استراحت کنند. 

در خط حمله اما زوج مهدی عبدی و عیسی آل کثیر برابر حریف به میدان خواهند رفت. دو بازیکن آماده این روزهای پرسپولیس اکنون بار دیگر فرصت در کنار هم بودن را به دست آورده‌اند تا امیدوار باشند روند موفق گلزنی خود را اینبار در اولین گام از جام حذفی و برابر ویستاتوربین دنبال کنند.


ترکیب پرسپولیس:

دیدار دو تیم پرسپولیس و ویستاتوربین از مرحله یک شانزدهم جام حذفی در استادیوم آزادی و از ساعت ۱۷:۳۰ برگزار خواهد شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران