ترکیب پیامکی استقلال و پرسپولیس!

قرار است هواداران تیم های پرسپولیس و استقلال با آرای پیامکی خود بازیکنان مدنظرشان برای دربی در پیش رو که قرار است در آلمان برگزار شود را انتخاب کنند و البته این حق انتخاب برای رقیبان دو تیم هم وجود دارد ......

  قرار است هواداران تیم های پرسپولیس و استقلال با آرای پیامکی خود بازیکنان مدنظرشان برای دربی در پیش رو که قرار است در آلمان برگزار شود را انتخاب کنند و البته این حق انتخاب برای رقیبان دو تیم هم وجود دارد.
 
به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، طبق برنامه اعلام شده از سوی اسپانسر مشترک دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، قرار است این دو تیم ۲۵ تیرماه در بیله فلد آلمان یک دربی دوستانه و تدارکاتی را برگزار کنند و این در حالی است که با توجه به جذابیت این دیدار قطعاً ایرانی های زیادی در سطح اروپا مشتاق و علاقه مند به دیدن این بازی هستند.

این در حالی است که با تدابیری که اندیشیده شده قرار است اتفاق های جذابی در این بازی برای دو تیم و هوادارانشان در نظر گرفته شود. با طرح و برنامه ای که از سوی اسپانسر دو باشگاه و سامانه هواداری ۳۰۹۰ قرار است انجام شود از هواداران پرسپولیس و استقلال خواسته شده تا به صورت پیامکی ترکیب و بازیکنان مد نظرشان برای این بازی را اعلام کنند تا به نوعی هواداران دو تیم در این بازی دوستانه و جذاب سهم بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند.

بر این اساس، قرار است نسبت به آرائی که هر بازیکن در هر پست به دست می آورد به بازی برود. از نکات جالب توجه این است که حتی با آرای هواداران دو تیم آن ها می توانند ترکیب تیم رقیب را انتخاب کنند، بدین صورت که هواداران پرسپولیس، ترکیب استقلال را انتخاب کنند و بالعکس هواداران استقلال هم همین کار را برای پرسپولیس انجام دهند.

تا این لحظه قرار است بازی در شهر بیله فلد انجام شود اما در صورتی که ورزشگاه دیگری با ظرفیت و گنجایش بیشتر برای میزبانی از این بازی اعلام آمادگی کند این احتمال وجود دارد که بازی در شهر دیگری برگزار شود.

هواداران پرسپولیس و استقلال قصد دارند با این روش رأی دادن پیامکی، ترکیب مورد نظر خود برای این دربی که برای اولین بار در تاریخ در خارج از کشورمان برگزار می شود، ترکیب مد نظر خود را اعلام کنند.

بنابر پیش بینی ها، ایرانی های مقیم آلمان و برخی از کشورهای اروپایی قصد دارند حضور پررنگی برای تماشای این دیدار داشته باشند.

انجام این بازی به جز بحث درامدزایی برای این دوباشگاه باعث می شود با انتخاب ترکیب دو تیم از سوی هواداران، این موضوع هم به نوعی دیگر باعث درآمدزایی باشگاه های سرخابی شود، از طرفی سرمربیان دو تیم به جای گمانه زنی ها که در رسانه و میان پیشکسوتان وجود دارد، قادر خواهند بود با این اقدام نظر هواداران در خصوص ترکیب را اعمال کنند و کادر فنی دو تیم متوجه می شوند در هر پستی که هواداران می خواهند به میدان بروند.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال