تر مز زنبورها کشیده شد!

در هفته31بوندسلیگا بروسیا دورتموند با تساوی بدون گل در خانه مقابل کلن متوقف شد تا جایگاه سومی اش با خطر مواجه شود ......

در هفته31بوندسلیگا بروسیا دورتموند با تساوی بدون گل در خانه مقابل کلن متوقف شد تا جایگاه سومی اش با خطر مواجه شود.

این در حالی است که آخرین تساوی 0-0 دو تیم در وستفالن، 28 سال پیش رقم خورده بود.

دورتموند از ابتدا کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. مالکیت توپ دورتموند در ده دقیقه آغازین موقعیتی را برای تیم به همراه نداشت. اولین موقعیت دقیقه 11 توسط اوبامیانگ از دست رفت، سانتر ارسالی در مقابل دروازه با ضربه سر او به بیرون رفت.

دقیقه 14 دورتموند به گل رسید، اما داور به درستی این صحنه را آفساید اعلام کرد. این تنها گل آفساید دورتموند نبود. بار دیگر مارکو رویس در این نیمه دروازه حریف را باز کرد که آن هم آفساید اعلام شد

دقیقه 30 اولین موقعیت کلن با یوشیچ به دست آمد. ضربه یوشیچ از کنار دروازه بورکی به بیرون رفت. دقایقی بعد نوبت بیتنکورت بود که ضربه ای بی دقت را روانه دروازه دورتموند کند.

نیمه اول با حساب 0-0 به پایان یافت.

نیمه دوم را نیز دورتموند هجومی آغاز کرد. از همان ابتدای نیمه حملات بازیکنان دورتموند با واکنش های هورن و یا کم دقتی مهاجمان راه به جایی نمی برد.

مالکیت توپ تمام و کمال در اختیار دورتموند بود، اما پاس های پیاپی چاره ساز نبودند و دفاع چند لایه کلن راه را بر میزبان بسته بود.

تعویض های مربیان در این نیمه چندین بار سرعت بازی را گرفت. حضور عثمان دمبله و رافائل گریرو در بازی نیز برای دورتموند چاره ساز نشد.

در دقایق پایانی بازی یک واکنش عالی دیگر از هورن مانع از گلزنی گریرو شد. اوبامیانگ هم چندین موقعیت را از دست داد تا بازی با همان تساوی بدون گل به پایان برسد

در نتیجه دورتموند که در کورس حضور در رقابت های لیگ قهرمانان قرار دارد ۲ امتیاز حساس را از دست داد تا هوفنهایم شانس داشته باشد جای شاگردان توخل را در رده سوم بگیرد.

تگ ها


اخبار روز بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال