تزریق انگیزه به جوان‌های پرسپولیس با روی کار آمدن گل‌محمدی

از زمان روی کار آمدن یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس بازیکنان جوان این تیم با انگیزه بالاتری نسبت به گذشته در تمرینات این تیم حاضر شوند....

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی یکی از مربیانی بوده که در این سال‌ها با بها دادن به بازیکنان‌ جوان از استعدادهای بسیاری برای اولین بار در لیگ برتر بهره برده است. در همین تیم پرسپولیس علیرضا بیرانوند و محمد نادری فیکس بازی کردن در لیگ برتر را زیر نظر گل‌محمدی در نفت و تراکتور تجریه کردند. حالا آریا برزگر هم امیدوار است که بتواند توجه یحیی گل محمدی و همکارانش را به خود جلب کند. او در بازی تدارکاتی مقابل بادران به میدان رفت.
هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با حضور گل‌محمدی به بازیکنان جوانی چون آریا برزگر، امیر روستایی، سعید حسین‌پور و احسان حسینی بیشتر بازی برسد. از این جمع، تنها امیر روستایی در نیم فصل اول در ۳ بازی (یکبار فیکس و دوبار تعویضی) برای پرسپولیس به میدان رفت و به سایر نفرات حتی به مدتی محدود هم فرصت بازی نرسید.
گفتنی است گل‌محمدی در تمرین روز گذشته سرخ‌ها از سه بازیکن تیم امید پرسپولیس نیز استفاده کرد و به نظر می‌رسد سرمربی جدید سرخ‌ها روندی کاملا متفاوت نسبت به کالدرون در این زمینه پیش گرفته است.

بیشتر بخوانید:
تنها پست بدون جانشین ترکیب پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس فوتبال ایران یحیی گل محمدی بازیکنان پرسپولیس فوتبال