تساوی بدون گل استقلال و استقلال خوزستان

تیم های استقلال و استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی به پایان رسید ......

تیم های استقلال و استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، استقلال و استقلال خوزستان در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت های لیگ برتر از ساعت 21 جمعه شب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب استقلال:مهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، میلاد زکی پور، وریا غفوری، روزبه چشمی، امید نورافکن (مهدی قائدی - 64)، سرور جپاروف (مجتبی جباری - 66)، داریوش شجاعیان، جابر انصاری (سجاد شهباززاده - 77) و علی قربانی.

ترکیب استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، رضا چرملاکعب، سعید زارع، حسین صادقی (یونس دلفی - 66)، حسین بهرامی (سلمان بحرانی - 59)، علیرضا زندوی (وحید عسگرپور - 80) و ابوالفضل اعلایی.

نیمه اول
دقیقه 15:
 میلاد زکی پور از سمت چپ ارسالی روی دروازه استقلال خوزستان داشت که پیش از استفاده علی قربانی از این موقعیت خطرناک مدافعان خوزستانی توپ او را خراب کردند و سپس شیخ ویسی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 17: میثم دورقی ضربه ایستگاهی برای تیمش را به شکلی خطرناک به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که این توپ با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: رضا کرملاچعب از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 20: امید نورافکن نتوانست از ارسال سرور جپاروف از روی ضربه ایستگاهی به دهانه دروازه استقلال خوزستان استفاده کند و ضربه او بی دقت بود.

دقیقه 22: امید نورافکن از داخل محوطه جریمه شوتی زمینی و خطرناک را به سمت دروازه استقلال خوزستان نواخت که این توپ با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه 28: ارسال امید نورافکن به داخل محوطه جریمه، پاس رو به عقب علی قربانی به جابر انصاری و شوت این بازیکن در حالی تبدیل به گل شد که قربانی در موقعیت آفساید قرار داشت.

دقیقه 43: علی قربانی روی ارسالی که جپاروف روی دروازه استقلال خوزستان شده بود توسط مدافعان تیم حریف سرنگون شد و در حالی که اعتقاد به خطای پنالتی داشت، اما داور دستور به ادامه بازی داد.

نیمه دوم
دقیقه 54:
 حسین بهرامی ارسالی روی دروازه استقلال داشت که ضربه سر ابوالفضل اعلایی با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه 62: پژمان منتظری در خط دفاعی اشتباهی انجام داد که منجر به ایجاد موقعیت برای بحرانی شد، اما این بازیکن نتوانست از این توپ استفاده ای کند.

دقیقه 66: غفوری ارسالی روی دروازه استقلال خوزستان داشت که ضربه علی قربانی با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 71: مهدی قائدی با حرکات تکنیکی خود خط دفاعی استقلال خوزستان را به هم ریخت که مدافعان این تیم مجبور شدند توپ را راهی کرنر کنند.

دقیقه 72: ارسال روی دروازه استقلال خوزستان در حالی که به یک ضربه آرام نیاز داشت تا تبدیل به گل شود، اما این کار از پس جابر انصاری بر نیامد و توپ راهی ارسالی به بیرون رفت.

دقیقه 78: کرنر ارسالی روی دروازه استقلال موقعیت خطرناکی برای کرملاچعب ایجاد کرد تا این بازیکن دروازه رحمتی را باز کند، اما نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه 81: میلاد زکی پور توپی را روی دروازه استقلال خوزستان سانتر کرد که ضربه سر خطرناک قربانی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 84: ابوالفضل اعلایی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 86: یونس دلفی به تشخیص داور به دلیل تمارض در محوطه جریمه استقلال با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 1+90: سجاد شهباززاده در حرکتی مشابه دلفی در محوطه جریمه استقلال خوزستان مواجه شد که داور مسابقه این بازیکن را هم با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 2+90: استقلالی ها توسط غفوری در محوطه جریمه صاحب موقعیت مناسبی شدند که شیخ ویسی توپ را دفع کرد.

به گزارش تسنیم، استقلال اولین امتیاز خود در فصل جدید را در شرایطی کسب کرد که علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی قول داده بود از استقلال مورد علاقه اش در این بازی رونمایی می کند

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال