تساوی بدون گل فولاد خوزستان و ماشین‌سازی در بازی دوستانه

دو تیم فولاد خوزستان و ماشین‌سازی عصر امروز در یک بازی دوستانه مقابل هم به میدان رفتند که حاصل این بازی تساوی بدون گل بود....

دو تیم فولاد خوزستان و ماشین‌سازی عصر امروز در یک بازی دوستانه مقابل هم به میدان رفتند که حاصل این بازی تساوی بدون گل بود.

بازی تدارکاتی دو تیم ماشین‌سازی و فولاد خوزستان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش مدال، دو تیم فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز عصر امروز در ورزشگاه کارگران به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

* حدود یک ساعت پیش از آغاز بازی ابتدا تیم ماشین‌سازی وارد ورزشگاه کارگران شد و پس از آن اعضای تیم فولاد خوزستان وارد این ورزشگاه شدند.

* گرمای زیاد هوای تهران باعث تعجب اعضای هر دو تیم شده بود و آنها از این مسئله احساس نارضایتی می‌کردند.

* پیش از شروع بازی تیم ماشین‌سازی زیر نظر بدنساز این تیم و دستیاران رسول خطیبی به گرم کردن پرداختند و تیم فولاد نیز زیر نظر مهدی هاشمی‌نسب تمرینات پیش از انجام بازی را پشت‌سر گذاشتند.

* سه بازیکن خارجی شامل یک مدافع (ادواردو) و یک مهاجم (ریکاردو) برزیلی به همراه یک دروازه‌بان قرقیزستانی (یاتاش) در اردوی ماشین‌سازی حضور دارند تا کادر فنی عملکرد آنها را زیر نظر بگیرد و در صورت رضایت رسول خطیبی مذاکرات برای جذب آنها انجام شود.

* نیمه اول این مسابقه با نتیجه بدون گل به پایان رسید. در این نیمه بازی محکم بازیکنان هر دو تیم و جدیت آنها به خوبی مشهود بود. 

* به خاطر این جدیت خالد شفیعی مدافع با تجربه ماشین‌سازی که به تازگی به این تیم ملحق شده دچار مصدومیتی در ناحیه زانو شد و به همین خاطر بین دو نیمه جای خودش را به ادواردو مدافع برزیلی حاضر در تمرینات ماشین‌سازی داد.

* در طول نیمه اول شهاب گردان دروازه‌بان تیم فولاد در مهار توپ و پاس دادن دچار اشتباهاتی شد که موقعیت‌های خوبی را نصیب بازیکنان ماشین‌سازی کرد اما آنها نتوانستند دروازه حریف را باز کنند.

* در نیمه دوم یاتاش دروازه‌بان قرقیزستانی به جای علیرضا حیدری وارد زمین شد و همچنین ریکاردو مهاجم برزیلی جای سامان نریمان جهان را در ترکیب ماشین‌سازی گرفت. ضمن اینکه محمد خرم‌الحسینی ملی‌پوش امید ماشین‌سازی نیز در نیمه دوم برای این تیم وارد زمین شد.

* خالد شفیعی در استراحت بین دو نیمه نکاتی را در خصوص مسائل دفاعی به مدافع برزیلی منتقل کرد.

* در جریان بازی در نیمه دوم تیم فولاد در زمین  ماشین‌سازی حمله‌ای را تدارک دید که در این صحنه داور خطای مدافع ماشین‌سازی را اعلام کرد که رسول خطیبی در اعتراض به تصمیم او توپ را به سمت کمک داور مسابقه شوت کرد.

* بازی جدی دو تیم در نیمه دوم با اعتراضات نیمکت دو تیم به داوری همراه بود. در دقایقی پایانی نیمه دوم و در یک صحنه نیمکت ماشین‌سازی به تصمیم داور مسابقه اعتراض داشت که داور در این صحنه تذکر جدی به دستیار رسول خطیبی داد و به او اعلام کرد که صحنه‌ را دیده‌ام.

* جمشید خطیبی مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی با حضور در ورزشگاه کارگران تلاش بازیکنان این تیم را زیر نظر گرفت.

*پیش از اغاز بازی رسول خطیبی و جوادنکونام برای دقایقی کنار زمین با یکدیگر گفتگو کردند. همچنین سرمربی ماشین سازی به سمت نیمکت فولاد رفت و با مهدی هاشمی نسب خوش و بش کرد.

*در بین هوادارانی که بازی را تماشا می کردند شماری از کودکان بودند که برای حضور در مدرسه فوتبال آمدند و رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی را تشویق کردند.

*نکونام و خطیبی در پایان مسابقه به یکدیگر خسته نباشید گفتند.
 

اخبار مرتبط:
جام شهدا، پرسپولیس و حاشیه‌هایش؛ هر دم از این باغ بری می‌رسد

تگ ها


بازی دوستانه ماشین سازی فولاد خوزستان رسول خطیبی جواد نکونام