تساوی بدون گل نیمه نخست دیدار استقلال و استقلال خوزستان

دیدار تیم های استقلال و استقلال خوزستان در نیمه نخست با تساوی خاتمه یافت ......

دیدار تیم های استقلال و استقلال خوزستان در نیمه نخست با تساوی خاتمه یافت.

به گزارش  مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، تیم های استقلال و استقلال خوزستان در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت های لیگ برتر از ساعت 21 جمعه شب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، میلاد زکی پور، وریا غفوری، روزبه چشمی، امید نورافکن، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان، جابر انصاری و علی قربانی.

ترکیب استقلال خوزستان:وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، رضا چرملاکعب، سعید زارع، حسین صادقی، حسین بهرامی، علیرضا زندوی و ابوالفضل اعلایی.

دقیقه 15: میلاد زکی پور از سمت چپ ارسالی روی دروازه استقلال خوزستان داشت که پیش از استفاده علی قربانی از این موقعیت خطرناک مدافعان خوزستانی توپ او را خراب کردند و سپس شیخ ویسی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه 17: میثم دورقی ضربه ایستگاهی برای تیمش را به شکلی خطرناک به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که این توپ با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: رضا کرملاچعب از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 20: امید نورافکن نتوانست از ارسال سرور جپاروف از روی ضربه ایستگاهی به دهانه دروازه استقلال خوزستان استفاده کند و ضربه او بی دقت بود.

دقیقه 22: امید نورافکن از داخل محوطه جریمه شوتی زمینی و خطرناک را به سمت دروازه استقلال خوزستان نواخت که این توپ با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه 28: ارسال امید نورافکن به داخل محوطه جریمه، پاس رو به عقب علی قربانی به جابر انصاری و شوت این بازیکن در حالی تبدیل به گل شد که قربانی در موقعیت آفساید قرار داشت.

دقیقه 43: علی قربانی روی ارسالی که جپاروف روی دروازه استقلال خوزستان شده بود توسط مدافعان تیم حریف سرنگون شد و در حالی که اعتقاد به خطای پنالتی داشت، اما داور دستور به ادامه بازی داد.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال