تساوی بدون گل پرسپولیس و سپاهان در نیمه اول

دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان در نیمه نخست بدون گل به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان اصفهان در حالی از ساعت ۱۶:۳۰ امروز بدون حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار شد که نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که ترکیب: حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیدجلال حسینی، علی شجاعی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نورالله‌ی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری و امید عالیشاه را برای این دیدار انتخاب کرده بود در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی با سپاهان شرایط نسبتاً برابری را با شاگردان محرم نویدکیا داشت.

پیام نیازمند، محمدرضا مهدی‌زاده، گئورگی گولسیانی، امید نورافکن، مرتضی منصوری، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، کی‌روش استنلی و سجاد شهباززاده هم که بازیکنان سپاهان را در این دیدار تشکیل می‌دادند پس از اائه بازی فیزیکی در دقایق ابتدایی توانستنتد کنترل توپ و میدان را در ورزشگاه آزادی بگیرند تا در ۴۵ دقیقه ابتدایی دو بار بتوانند روی دروازه حامد لک خطر جدی ایجاد کنند.

کیروش استنلی مهاجم برزیلی سپاهان اصفهان قبل از تعویض دقیقه ۴۴ به دلیل مصدومیتش توانست با ضربه سر دروازه حامد لک را با خطر جدی روبرو کند اما حامد لک با واکنش خوب خود مانع از بازشدن دروازه پرسپولیس شد.

سجاد شهباززاده نیز در دقیقه ۳۸ با شوت خطرناک خود دروازه پرسپولیس را تهدید کرد که ضربه این بازیکن با اختلاف اندک از کنار دروازه پرسپولیس خارج شد.

دو تیم در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر به کنترل توپ در میانه میدان پرداختند تا با سوت اشکان خورشیدی داور بازی بدون به ثمر رساندن گل به رختکن بروند.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال سپاهان اصفهان لیگ برتر فوتبال ایران