تساوی بی حاصل بزرگان در شب مصدومیت مسی

مصاف شاگردان لوئیز انریکه و دیگو سیمئونه در هفته پنجم رقابت های لالیگا برنده نداشت ......

مصاف شاگردان لوئیز انریکه و دیگو سیمئونه در هفته پنجم رقابت های لالیگا برنده نداشت.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،از ساعت 23:30 چهارشنبه شب31شهریور و از هفته پنجم رقابت های لالیگای اسپانیا، آبی اناری پوشان بارسلونا در استادیوم نیوکمپ پذیرای اتلتیکو مادرید بودند.

با سوت فرناندز بوربالان، بازی را تیم میزبان آغاز کرد. با گذشت دقایقی از بازی شاهد کنترل توپ و میدان توسط بازیکنان بارسلونا بودیم که تلاش آن ها برای رسیدن به دروازه اتلتیکو مادرید چندان راه گشا نبود. پس از گذشت 10 دقیقه از بازی، نیمار با یک حرکت خوب توپ را پشت محوطه جریمه به مسی رساند که ضربه پای چپ لئو در دستان اوبلاک قرار گرفت. اتلتیکو بعد از این حمله بارسلونا توسط کاراسکو خودی نشان داد و شلیکی به سمت دروازه تراشتگن روانه کرد که این توپ نیز دفع شد. بازی در ادامه مجددا متعادل شد و به غیر از حرکات تکنیکی از بازیکنان دو تیم خطری روی دو دروازه به همراه نداشت.

در دقیقه 41 و روی کرنری که نیمار و اینیستا از سمت چپ آن را دو ضرب کار کردند، سانتر کاپیتان بارسلونا را در دهانه دروازه اتلتیکو، ایوان راکیتیچ با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

نیمه اول با حساب 1-0 به سود آبی اناری ها خاتمه پیدا کرد.

تعویض بوسکتس و مصدومیت مسی مهمترین رخداد های ابتدایی نیمه دوم بود که به دنبالش آندره گومز و آردا توران را وارد بازی کرد. سیمئونه نیز دست به دو تعویض هجومی زد که گامیرو و سائول بیرون و کوریا و تورس جایگزین شدند.

در دقیقه 61 بازی به تساوی کشانده شد. روی اشتباه زوج خط میانی دفاع بارسلونا و روی ضربه آزادی که بازیکنان اتلتیکو سریع آن را شروع کرده بودند، پیکه جا ماند، ماسکرانو لیز خورد تا آنخل کوریا در حالت تک به تک با تراشتگن توپ را به گل تساوی روخی بلانکو تبدیل کند.

دقیقه 73 بارسلونا پشت محوطه اتلتیکو مادرید صاحب ضربه ای ایستگاهی شد که نیمار در گل کردن این موقعیت موفق نبود. 10 دقیقه بعد بارسلونا می توانست روی سانتر ارسالی نیمار و هد پیکه به گل دوم برسد که این امر نیز میسر نشد. در ادامه شوت آلبا از بالای دروازه اتلتیکو با برخورد به پای مدافعین حریف به کرنر فرستاده شد.

همچنین ضربه سر دیگو گودین نیز با واکنش تراشتگن به اوت رفت تا مصاف دو تیم در پایان 90 دقیقه با تساوی 1-1 به پایان برسد.

تگ ها


لالیگا فوتبال