تساوی تلخ منچسترسیتی برابر گلادباخ

منچسترسیتی در آلمان در برابر مونشن گلادباخ متوقف شد تا دیگر هیچ شانسی برای صدرنشینی در روز پایانی نداشته باشد ......

منچسترسیتی در آلمان در برابر مونشن گلادباخ متوقف شد تا دیگر هیچ شانسی برای صدرنشینی در روز پایانی نداشته باشد ...

 منچسترسیتی در آلمان در برابر مونشن گلادباخ متوقف شد تا دیگر هیچ شانسی برای صدرنشینی در روز پایانی نداشته باشد.
 

به گزارش مدال به نقل ااز "ورزش سه"، بازی در شرایطی آغاز شد که گلادباخ قصد داشت انتقام شکست سنگین دور رفت را بگیرد.

 

بازی با برتری ژرمن ها آغاز شد و این تیم در دقیقه 4 می توانست دروازه براوو را باز کند. رافائل موقعیت خوبی را برای جانسن مهیا کرد اما کلودیو براوو با عکس العملی مناسب مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

 

در دقایق بعد، شاگردان گواردیولا بر جریان بازی مسلط شدند و مالک توپ و میدان شدند اما بر خلاف روند بازی، در دقیقه 24 بالاخره قفل دروازه براوو باز شد و گلادباخ به گل رسید. استیندل از جناح چپ پا به توپ شد و پاس رو به بیرون او در پشت محوطه جریمه به رافائل رسید. او نیز با ضره ای محکم و دقیق به گوشه دروازه، گل اول گلادباخ را به ثمر رساند.

 

بعد از گل سیتنی سراپا حمله شد و آنها می توانستند روی همکاری دی بروین و سیلوا خطرساز شوند که مدافعان میزبان مانع آن  شدند. در دقیقه 39، ونت می توانست روی اشتباه براوو اختلاف را دو برابر کند اما بخت با شاگردان گواردیولا یار بود و بازی با همان 1 گل ادامه یافت.

 

سیتیزن ها بالاخره موفق شدند در لحظات پایانی نیمه اول به گل برسند و بازی را به تساوی بکشانند. نفوذ زیبای دی بروین از سمت راست و پاس زمینی و عرضی او در دهانه دروازه به سیلوا رسید و این هافبک اسپانیایی نیز با یک ضربه نوک پا به گوشه دروازه، گل تساوی نماینده انگلیس را به ثمر رساند.

 

با شروع نیمه دوم، منچسترسیتی سعی بر به ثمر رساندن گل دوم داشت و در دقیقه 50 روی ارسال دی بروین، جان استونز می توانست گلزنی کند که این اتفاق رخ نداد. 1 دقیقه بعد، استیندل با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا کار گلادباخ دشوار شود. بعد از این اتفاق، سیتیزن ها تلاش خود را برای زدن گل برتری دوچندان کردند.

 

اما دقایقی بعد، فرناندینیو از منچسترسیتی نیز کارت زرد دوم را دریافت کرد تا هر دو تیم 10 نفره شوند. در دقیقه 74، نفوذ خسوس ناواس موقعیت خوبی را برای آگوئرو فراهم کرد اما این مهاجم آرژانتینی در کنترل توپ ناموفق بود تا این موقعیت از دست برود.

 

در دقیقه 80، خسوس ناواس شانس خود را با یک شوت محکم امتحان کرد اما توپ در اختیار سومر قرار گرفت. سیتیزن ها 77 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما در خلق موقعیت مسلم گلزنی ناکام بودند. در ادامه و در 2 دقیقه وقت اضافی نیمه دوم نیز اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد تا شاگردان گواردیولا با کسب تساوی، امکان صدرنشینی را به طور کامل از دست بدهند.