تساوی خانگی ناامید کننده میلان برابر سامپدوریا

میلان در سن سیرو نتوانست از سد سامپدوریا بگذرد و بیش از همه، اینتر و یوونتوس را خوشحال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، از هفته ۲۹ سری آ امروز میلان میزبانی از سامپدوریا را برعهده داشت. میلان دو هفته پیش و در زمین فیورنتینا توانست ۲-۳ پیروز شود تا فاصله با اینتر صدرنشین را با یک بازی بیشتر به ۶ امتیاز کاهش دهد و امروز نیز در خانه محکوم به پیروزی بود.

سامپدوریا در رده دهم قرار داشت و پیش از وقفه بازی های ملی توانسته بود یک برد خانگی ۱-۰ برابر تورینو کسب کند.

میلان در سی دقیقه ابتدایی تحت تاثیر میهمانش قرار داشت و خوش شانس بود که جی جی دوناروما دو بار در دقایق ۲۲ و ۲۵ با واکنش های عالی خود یک بار شوت و یک بار هم ضربه سر مهاجمان سامپدوریا را مهار کرد.

در یک ربع پایانی نیمه میلان رفته رفته بهتر شد ولی نتوانست موقعیت ۱۰۰ درصدی گل خلق کند تا در نهایت ۴۵ دقیقه نخست بدون گل به اتمام برسد.

دقیقه ۵۶ بازی سامپدوریا بود که به گل رسید. پاس اشتباه تئو هرناندز به فابیو کوالیارلا رسید و او هم از ۳۰ متری با یک ضربه استثنایی توپ را از روی سر دوناروما به گل تبدیل کرد. دروازه بان میلان نیز با خروج از دروازه روی این گل مقصر بود.

سه دقیقه بعد آدرین سیلوا مدافع پرتغالی سامپدوریا با دریافت دومین کارت زرد خود از زمین اخراج شد تا این تیم ده نفره شود.

تلاش های میلان برای زدن گل تساوی دقیقه ۸۷ نتیجه داد. پاس زلاتان برون محوطه جریمه به فرانک کسی رسید و او هم ینس پیتر هاوگه ستاره ۲۱ ساله نروژی را صاحب توپ کرد. او با یک مکث و سپس ضربه بغل پای فنی توپ را به کنج دروازه فرستاد تا همه چیز برابر شود.

دقیقه ۹۳ میلان تا آستانه زدن گل برتری پیش رفت اما ضربه کسی پس از برخورد با مدافع سامپدوریا به تیر برخورد کرد و وارد دروازه نشد.

در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ تمام شد.

تگ ها


آث میلان سمپدوریا