تساوی خشن استقلال و سپاهان در نیمه نخست!

نیمه اول بازی استقلال تهران و سپاهان در حالی با تساوی به اتمام رسید که درگیری های فیزیکی زیادی بین بازیکنان دوتیم به وجود امد....

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و سپاهان در حالی از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دو تیم بیشتر سعی داشتند با پاس های نسبتا بلند به دروازه رقیب خود برسند اما همین تاکتیک باعث شد تا درگیری های زیادی در میانه میدان بوجود بیاید.

وریا غفوری مدافع راست استقلال تهران بارها با امید نورافکن درگیری فیزیکی داشت که در نهایت باعث تنش بین این دو بازیکن و اعضای استقلال و سپاهان شد. همین امر باعث شد تا بیژن حیدری به هر دو بازیکن کارت زرد نشان دهد اما این پایان ماجرا نبود. آرش رضاوند دقایقی پس از این درگیری در میانه میدان با آرنج دست خود به امید نورافکن ضربه ای را وارد کرد تا با کارت زرد دوم خود از سوی حیدری روبرو شده و استقلال تهران در دقیقه ۴۱ با ۱۰ نفر به کار خود ادامه دهد.

همین موضوع باعث شد تا زردپوشان اصفهانی در دقایق پایانی روی دروازه ابی پوشان موقعیت هایی را ایجاد کنند اما هیچ کدام برای سیدحسین حسینی تهدید جدی محسوب نشد تا دو تیم در پایان نیمه اول به تساوی بدون گل رضایت دهند.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال سپاهان اصفهان لیگ برتر فوتبال ایران