تساوی دربی امیدها با چهره ای ویژه !

......

 

دربی امیدهای استقلال و پرسپولیس که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید یک چهره ویژه داشت.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود، محمد امین اسدی، بازیکنی است که در چند روز اخیر پیوستنش از پیکان به تیم بزرگسالان پرسپولیس حسابی خبرساز شده بود. این بازیکن که به واسطه شکل ظاهری اش و مقایسه شدن با عبدالرحمن و فلینی، چهره ای به یادماندنی برای ستاره هاست در بازی امیدها یک گل زد و بازی بسیار خوبی انجام داد. البته او علاوه بر چهره اش به خاطر تهدیدهای عجیب و غریبش هم خبرساز شده است.

این بازیکن که در تیم های پایه پرسپولیس پرورش پیدا کرده و به پیکان رفته بود با نظر برانکو قصد داشت به پرسپولیس برگردد اما پیکانی ها با بازگشت او مخالف بودند و این طور که رسانه ها نوشته اند این بازیکن و پدرش با تهدید به خودسوزی توانستند رضایت نامه اش را بگیرند! البته هنوز مشکلات او به صورت کامل حل نشده و فعلا نمی تواند برای تیم برانکو بازی کند اما باید او را یک پرسپولیسی بدانیم.

این بازیکن در دربی امیدها پاس دروازه بان تیمش یعنی ابوالفضل درویشوند با پشت سر به گلی زیبا تبدیل کرد تا پرسپولیسی ها امیدوار باشند که هیاهوی راه افتاده برای جذب او خیلی هم بی دلیل نبوده است. این ۱۸ساله حاشیه ساز، یکی از امیدهای آینده پرسپولیس است و شاید بعد از این، نامش بیشتر از ظاهرش در رسانه ها مطرح شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال