تساوی سپاهان و فرازبام/ وفایی: هدفمان صعود بود و به آن رسیدیم

دومین بازی از سومین روز دور دوم مرحله برگشت لیگ برتر هندبال مردان با تساوی دو تیم سپاهان اصفهان و فرازبام خاییز دهدشت به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه بازی‌های دور دوم مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان یادواره سردار شهید حسین پور جعفری تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و فراز بام خائیز دهدشت با قضاوت کوبل داوری استان تهران مهدی توکلی و سعید ولدخانیان در تالار هندبال سردار شهید قاسم سلیمانی مقابل هم صف آرایی کردند.

شاگردان مجید پارسایی در شرایطی که از حریف پیش بودند موفق نشدند بازی را با برتری تمام کنند و بازی با نتیجه برابر ۲۴ به اتمام رسید. نیمه اول این بازی ۱۳ بر ۹ با برتری فراز بام خائیز دهدشت به پایان رسید. این دیدار در حالی برگزار شد که میهمانان ویژه ای از جمله نماینده وزارت ورزش و جوانان، رئیس و دبیر فدراسیون به همراه پیشکسوتان هندبال تهران به تماشای بازی پرداختند.

محسن طاهری مربی تیم هندبال سپاهان اظهار داشت: بازی برای هر دو تیم حساسیت داشت و شاهد تقابل خوبی بودیم. متأسفانه در نیمه اول شرایطی پیش آمد که چند گل عقب افتادیم و برای بازگرداندن بازی به شرایط عادی تحت فشار زیادی قرار گرفتیم. خدا را شکر بازی با تساوی تمام شد و توانستیم شاهد یک بازی خوب باشیم.

مجید پارسایی در خصوص دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: این بازی آخرین بازی مرحله گروهی بود و ما تقریباً در ۲۰ روز گذشته سعی کردیم تمام فضای تاکتیکی تیم را به سطح آمادگی مطلوب برسانیم و روی نقاط و ضعف و قوت سپاهان به خوبی کار کنیم.

وی افزود: بچه‌ها نیمه اول خوب بودند اما در نیمه دوم اشتباهات تاکتیکی زیاد شد و متأسفانه بازیکنان عجله کردند و بازی مساوی شد اما به هر حال به آنچه از این بازی می‌خواستیم رسیدیم و هدف این بود که بتوانیم صعود کنیم و برای دور بعد هم آماده‌ایم.

پارسایی در ادامه تاکید کرد: گروه ما گروه سختی بود و هر چهار تیم با آمادگی کامل پا به مسابقات گذاشته بودند. جا دارد به دوست عزیزم آقای بکماز که واقعاً تیم خوبی را با آمادگی جسمانی خوب روانه مسابقات کرد، تبریک بگویم. متأسفانه او بازیکنان اصلی تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد و آنطور که در دور اول موفق بود در این مرحله موفق ظاهر نشد. به او تبریک می گویم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم اما شرایط مسابقات طوری است که سه تیم از گروه صعود می‌کنند اما به عقیده من جایگاه این تیم بالاتر از این است.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم هندبال سپاهان