تساوی شاگردان گل‌محمدی برابر بادران در دیداری دوستانه

شاگردان یحیی گل‌محمدی در دیداری دوستانه به مصاف تیم فوتبال بادران رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پیروزی رسید...

شاگردان یحیی گل‌محمدی در دیداری دوستانه به مصاف تیم فوتبال بادران رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پیروزی رسید

دیدار تدارکاتی دو تیم شهر خودرو و بادران با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، شاگردان یحیی گل محمدی برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی راهی تهران شده، عصر امروز در زمین چمن راه آهن شهرک اکباتان به مصاف بادران تهران رفتند که به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند.
با تصمیم یحیی گل‌محمدی، سرمربی شهرخودرو، بازیکنانی که روز گذشته در مصاف با پیکان به میدان رفته‌بودند، امروز به ریکاوری پرداختند و شهرخودرو با نفراتی همچون محمد حسین اکبر منادی، محمد علی فرامرزی، علیرضا اسدآبادی، امید منصوری، فرشاد فرجی، سینا زامهران، محمد محمدزاده، رضا صدری،چوچو،حسین مهربان و مرتضی خراسانی وارد زمین شدند.
در نیمه دوم نیز روح الله باقری و محمد آقاجانپور در ترکیب جایگزین مهربان و فرجی شدند.
رضا صدری در نیمه اول و روح الله باقری در نیمه دوم گلهای تیم شهر خودرو را به ثمر رساندند.
پیش از آغاز بازی فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو و یحیی گل‌محمدی به خوش‌و‌بش با فرهاد کاظمی، سرمربی بادران پرداختند. همچنین تعدادی از بازیکنان شهرخودرو نیز به سمت نیمکت‌ حریف رفتند.
شاگردان گل‌محمدی پس از برگزاری دیدارهای دوستانه مقابل پیکان و بادران، تهران را به مقصد مشهد ترک می‌کنند و پس از دو روز استراحات از روز چهارشنبه تمرینات خود را در این شهر از سر خواهندگرفت.

بیشتر بخوانید:

پنهان‌کاری‌های عجیب مایگا؛ ریسک 450هزار دلاری

 

تگ ها


شهر خودرو بادران تهران یحیی گل محمدی لیگ برتر فوتبال ایران بازی تدارکاتی