تساوی مقابل گیتی پسند برای ما در حکم برد بود

سرمربی تیم فوتسال فردوس قم گفت: بازی سنگینی مقابل تیم پرمهره گیتی پسند داشتیم و تساوی در این بازی برای ما در حکم پیروزی بود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتسال فردوس قم روز گذشته و در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتسال مقابل گیتی پسند اصفهان به نتیجه تساوی ۳ - ۳ رسید.

حسین صبوری سرمربی تیم فردوس در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره این مسابقه گفت: پیش بینی می‌کردیم بازی سختی با گیتی پسند داشته باشیم. آنالیز خوبی از تیم حریف انجام داده بودیم. همچنین بازیکنان ما دوندگی و تلاش داشتند. آنها نکاتی که خواسته بودیم را به خوبی در زمین پیاده کردند. این تساوی برای ما در حکم پیروزی بود. بازیکنان جوانی داریم و میانگین سنی ما ۲۳-۲۴ سال است.

صبوری درباره غیبت چند بازیکن گیتی پسند تصریح کرد: ما هم چند بازیکن خودمان را نداشتیم. گیتی پسند آنقدر بازیکن با کیفیت دارد که غیبت چند نفر برای این تیم محسوس نباشد.

سرمربی تیم فوتسال فردوس یادآور شد: دو بازی اول ما در لیگ خیلی سنگین بود. با تیم‌های پرمهره کراپ و گیتی پسند بازی کردیم که زمان زیادی برای آماده سازی داشتند. ادامه لیگ هم برای تیم فردوس ساده نیست. اهورا با دو برد صدرنشین است و تیم قابل احترامی است. منصوری دو باخت داشته ولی خوب می‌شود. سایر تیم‌ها هم وضعیت خوبی دارند.

بیشتر بخوانید:

فرار تیم شمسایی از باخت در دقیقه پایانی

این تساوی از باخت برایم بدتر بود/ با بازیکنانم برخورد می‌کنم

 

 

تگ ها


لیگ برتر فوتسال فوتسال تیم فوتسال فردوس قم