تساوی نماینده کردستان و طبس/ سلیمی: از بازیکنانم راضی هستم

دومین دیدار از ششمین روز دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان با تساوی میان تیم های کیمیا کاشت کردستان و زغال سنگ طبس پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، دومین دیدار از ششمین روز دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، گرامیداشت سردار شهید پور جعفری امروز دوشنبه ۲۴ آذرماه با تساوی تیم‌های کیمیا کاشت کردستان و زغال سنگ طبس پیگیری شد. در این مسابقه که به ویژه در نیمه دوم، خستگی در عملکرد بازیکنان هر دو تیم به راحتی دیده می‌شد، دو تیم به تساوی ۲۴ بر ۲۴ رضایت دادند.

پرونده دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان که ۱۹ آذر ماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد شیراز با شرکت ۱۲ تیم آغاز شد، با انجام یک دیدار بین تیم‌های فولاد سپاهان و پرواز هوانیروز اصفهان امروز در اصفهان بسته خواهد شد.

ناصر سلیمی سرمربی تیم کیمیا کاشت کردستان پس از تساوی تیمش مقابل زغال سنگ طبس اظهار داشت: استراتژی مان بر مبنای نقاط ضعف تیم مقابل بود. از نقاط ضعف تیم مقابل استفاده کردیم و می‌دانستیم باید چه اقداماتی در بازی انجام دهیم.

سلیمی افزود: تیم زغال سنگ یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر است و امروز بازیکنان جوان مان بازی خوبی را مقابل این تیم انجام دادند و تنها در دقایق پایانی بازی اشتباهاتی داشتند.

وی در پایان گفت: از بازیکنانم راضی هستم ولی از نتیجه خیر. چرا که به دلیلی جوانی اشتباهاتی در لحظات پایانی انجام دادیم. به امید خدا در بازی‌های بعدی این اشتباهات کمتر شود.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال ناصر سلیمی