تساوی پرگل یوونتوس مقابل منتخب لیگ کره‌ جنوبی

یوونتوس در ادامه دیدار‌های پیش فصل خود مقابل تیم منتخب لیگ کره جنوبی به یک تساوی پرگل دست یافت...

یوونتوس در دیدار مقابل منتخب لیگ فوتبال کره‌جنوبی از شکست گریخت و به تساوی دست یافت.

به گزارش مدال، شاگردان ساری در آخرین بازی خود در تور آسیایی خود در شهر سئول به مصاف منتخب لیگ فوتبال کره‌جنوبی رفت و این دیدار با تساوی 3 - 3 به پایان رسید.

در این دیدار دوستانه در شهر سئول، ستارگان کی لیگ خیلی سریع به گل رسیدند. اوسمار از روی شوتی از راه دور و با استفاده از تعلل شزنی توانست دروازه یوونتوس را در دقیقه 7 باز کند. دو دقیقه بعد، یوونتوس روی یک کار تیمی بسیار خوب، دروازه ستارگان کی لیگ را باز کرد. پس از چند پاس و حرکات ترکیبی، سیمونه موراتوره، هافبک جوان بیانکونری با شوتی از پشت محوطه جریمه، موفق به گلزنی شد.

در ادامه نیمه اول، شزنی جایش را به کارلو پینزولیو، دروازه بان سوم یوونتوس داد. در دقیقه 44، ستارگان کی لیگ گل دوم خود را به ثمر رساندند. روی جا ماندن برائوتو، مدافع چپ یوونتوس، این سستینیا از تیم ستارگان کی لیگ بود که توانست با شوتی محکم، دروازه پینزولیو را باز کند. نکته جالب این گل، خوشحالی بعد از گل سستینیا بود. وی به همراه دو تن دیگر از هم‌تیمی‌های خود، همانند شادی معروف کریستیانو رونالدو خوشحالی کرد و انگشت اشاره اش را به سوی رونالدوی نیمکت نشین گرفت.

در ادامه نیمه دوم، ستارگان کی لیگ در دقیقه 50 گل سوم را به ثمر رساندند. پس از بلاک شدن شوت سستینیا، این تاگارت بود که روی جایگیری بد و ضعف عملکرد پینزولیو، موفق به گلزنی شد تا یووه 3-1 عقب بیافتد. در ادامه، مائوریتزیو ساری چندین تعویض انجام داد و بوفون، ماتویدی، رابیو، بونوچی و ماتیوس پریرا را به زمین آورد. ستارگان کی لیگ به حملات خود ادامه دادند اما بوفون با دو واکنش خوب، مانع خوردن گل‌های بیشتر تیمش شد.

یووه در دقیقه 77 توسط ماتویدی به گل رسید. روی سانتر خوب برناردسکی، هافبک فرانسوی یووه توانست با ضربه سری عجیب، دروازه ستارگان کی لیگ را باز کند. چهار دقیقه بعد، یوونتوس گل مساوی را زد. پس از چند حرکت ترکیبی در پشت محوطه جریمه، توپ به ماتیوس پریرا رسید و وینگر برزیلی پس از دریبل دو مدافع حریف در محوطه جریمه، به زیبایی توپ را به درون دروازه فرستاد.

اخبار مرتبط:

اگر پوگبا در یوونتوس مانده بود چه می‌شد؟

تگ ها


تور آسیایی مائوریتسیو ساری بیانکونری فوتبال جهان منتخب لیگ کره جنوبی یوونتوس سری آ فوتبال