تست دوم کرونا ستاره لیورپول هم مثبت شد

پس از ابتلای به کرونا، تست دوم کرونای محمد صلاح هم نشان از قطعیت دوری او از میادین برای حداقل دو هفته دارد چرا که بار دیگر مثبت شد....

به گزارش "ورزش سه" پس از ابتلای ستارگان بزرگ دنیای فوتبال از جمله زلاتان ابراهیموویچ و کریستیانو رونالدو به ویروس کرونا، عصر امروز (جمعه) مشخص شد که محمد صلاح ستاره مصری لیورپول نیز به ویروس کرونا مبتلا شده است؛ گویا وی که در مراسم ازدواج برادر خود نیز شرکت کرده بود و حضور در این مراسم، عامل ابتلای او به کرونا بوده است. پس از انجام تست‌های اولیه و اعلام کرونایی شدن صلاح، فدراسیون فوتبال مصر ابتلا این خبر را تایید کرد اما سپس با صدور پیامی ابتلای دو بازیکن ملی‌پوش را اعلام و خبر ابتلای محمد صلاح را در اتفاقی عجیب تکذیب کرد!

بیانیه‌ای که با نقد بسیاری از کارشناسان فوتبالی مواجه شده است؛ گویا محمد صلاح پس از مثبت شدن تست اولیه خود، بار دیگر نیز برای اطمینان از ابتلا به کرونا، تست داده که بازهم مثبت بوده است و حالا این ستاره لیورپول در هتلی روزهای قرنطینه خود را می‌گذراند. در این شرایط هم صلاح حضور در اردوی ملی را از دست داده و هم به احتمال فراوان با دوری حداقل ۱۴ روزه خود از میادین ورزشی، این بازیکن ۴ بازی آینده لیورپول (مقابل لستر، آتالانتا، برایتون و آژاکس) را هم از دست خواهد داد تا ترکیب لیورپول بار دیگر در این فصل با تغییر جدی مواجه شود و بدون تردید یورگن کلوپ نیز کار سختی برای انتخاب جانشین صلاح خواهد داشت.

تگ ها


محمد صلاح لیورپول